Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • «Київстар»: SMS та MMS у Росію по 50 коп.


  2 мая 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  «Київстар»: SMS та MMS у Росію по 50 коп.У період з 29 квітня по 30 червня 2010 клієнти «Київстар» та DJUICE можуть відправляти SMS та MMS-повідомлення у Росію за акційним тарифом – 0,50 грн.

  З новою акцією «SMS та MMS у Росію» у період з 29 квітня по 30 червня клієнти «Київстар» можуть відправляти у Росію SMS-повідомлення вдвічі дешевше та MMS-повідомлення дешевше у 10 разів. В період акції вартість SMS та MMS-повідомлень становитиме всього 0,50 грн.

  В акції можуть брати участь всі клієнти «Київстар» передплаченої форми підключення. Замовити акцію «SMS та MMS у Росію» клієнти можуть за допомогою команди *100*82*1#, зателефонувавши на короткий номер 477*82*, або за допомогою системи самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE". Вартість підключення становить 1,00 грн.

  Всі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

  Відключити акцію можна за номерами 477 та 477*82*, за допомогою USSD *100*82*2# або системи самообслуговування «Мій Київстар». Акція поширюється на відправлення групових SMS.

  «Київстар» піклується про своїх клієнтів, надаючи їм можливість більше спілкуватися з рідними та друзями з Росії за надзвичайно вигідною ціною.


  Довідка про компанію «Київстар»:
  Національний мобільний оператор «Київстар» лідер українського ринку мобільного зв язку, якому довіряють своє спілкування 22 млн. осіб (станом на 01.02.10). Мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 195 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.


  Источник: Пресс-служба «Київстар»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.