Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Клієнти «Київстар» надіслали понад 40 млн. великодніх вітань


9 апреля 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Клієнти «Київстар» надіслали понад 40 млн. великодніх вітаньНа Великдень, 4 квітня 2010 року, клієнти «Київстар» надіслали близько 40 млн. SMS-повідомлень та 1 млн. MMS-повідомлень.

Клієнти «Київстар» активно вітали рідних та друзів з Великоднем — всього за 4 квітня було надіслано близько 40 млн. SMS та 1 млн. MMS. Це такий же обсяг привітань, як і в минулому році.

Найбільша кількість привітань була надіслана в ранкові години. Клієнти відправляли по 4 млн. SMS-повідомлень та по 100 тис. MMS-повідомлень на годину.

В цьому році для вітання рідних та друзів клієнти «Київстар» активно використовували вигідні пакетні пропозиції від «Київстар»: «Пакети SMS», «MMS на вихідні» та «SMS XL».

«Київстар» забезпечує своїх клієнтів надійним зв’язком, а також простими послугами.

Аналогічна інформація за 2009 рік


Довідка про компанію «Київстар»:
Національний мобільний оператор «Київстар» лідер українського ринку мобільного зв язку, якому довіряють своє спілкування 22 млн. осіб (станом на 01.02.10). Мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 195 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.


Источник: Пресс-служба «Київстар»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.