Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • На 8 березня клієнти «Київстар» надіслали понад 53 млн. вітальних повідомлень


  11 марта 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  На 8 березня клієнти «Київстар» надіслали понад 53 млн. вітальних повідомлень8 березня 2010 року клієнти «Київстар» надіслали майже 52 млн. SMS-повідомлень та близько 1,6 млн. MMS-повідомлень, вітаючи своїх близьких та друзів зі святом Весни.

  Традиційно, у святкові дні, клієнти активно користуються мобільним зв’язком для привітань — надсилають текстові та мультимедійні повідомлення. Так, цього року 8 березня в мережі «Київстар» було відправлено майже 52 млн. SMS та близько 1,6 млн. MMS-повідомлень з теплими та ніжними побажаннями прекрасній половині людства. Це на 2 млн. більше SMS у порівнянні із минулим роком. У ранкові години 8 березня, з 09:00 до 12:00 клієнти, «Київстар» були надзвичайно активні: щогодини вони надсилали більше 5 млн. SMS та 200 тис. MMS.

  Така висока активність свідчить про зручність даних послуг. Піклуючись про своїх клієнтів, «Київстар» завжди надає актуальні та вигідні пропозиції найвищої якості.

  Інформація про акцію «MMS на вихідні»

  Інформація про 8 березня 2009 року


  Довідка про компанію «Київстар»:
  Національний мобільний оператор «Київстар» лідер українського ринку мобільного зв язку, якому довіряють своє спілкування 22 млн. осіб (станом на 01.02.10). Мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 195 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.

  Источник: Пресс-служба «Київстар»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.
  </