Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Підписання угоди про національний роумінг між ВАТ «Укртелеком» та ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем»


  3 марта 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Підписання угоди про національний роумінг між ВАТ «Укртелеком» та ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем»ВАТ «Укртелеком» та ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем» підписали угоду щодо відкриття з 3 березня 2010 року національного GSM-роумінгу у мережі «Київстар» абонентам мобільного зв’язку «Укртелеком».

  ВАТ «Укртелеком», який надає послуги фіксованого зв’язку та послуги мобільного зв’язку за технологією UMTS/WCDMA, і ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем», який надає послуги мобільного зв’язку стандарту GSM 9001800 та послуги фіксованого зв‘язку, підписали угоду щодо відкриття з 3 березня 2010 року національного GSM-роумінгу для абонентів мобільного зв’язку «Укртелеком» у мережі «Київстар».

  Відтепер абоненти мобільного зв’язку «Укртелеком» зможуть користуватися послугами мобільного зв’язку на всій території України, де присутнє покриття мережі «Київстар», і де ще відсутнє покриття власної мережі «Укртелеком». Наразі мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України.

  Відтак абоненти мобільного зв’язку «Укртелеком» зможуть у всіх регіонах України користуватися усіма якісними сучасними послугами мобільного зв’язку: починаючи з голосових послуг та SMS-повідомлень, а найближчим часом і передаванням даних у стандарті GPRS/EDGE.

  Директор філії централізованого продажу послуг ВАТ «Укртелеком» Ігор Сиротенко:

  «Підписання угоди з оператором «Київстар» створило кращі умови для задоволення потреб наших абонентів мобільного зв’язку. Це стосується як географії покриття нашого партнера, так і низки технічних аспектів, які забезпечать комфортніше користування нашим мобільним зв’язком. Адже ми постійно у розвитку для задоволення своїх абонентів тільки якісними і сучасними послугами».

  Директор з управління та розвитку продуктів «Київстар» Віталій Ворожбит:

  «Ця угода є логічним продовженням розпочатої у 2008 році співпраці щодо надання абонентам «Київстар» 3G-роумінгу у мережі «Утел». Ми раді надати можливість користуватися якісним зв’язком «Київстар» ще більшому числу мешканців України. Адже на сьогодні мережа «Київстар» охоплює практично всю територію нашої країни.»


  Для довідки

  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту UMTS/WCDMA.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку, зокрема – відеодзвінок, швидкісний мобільний Інтернет, відправка СМС на номери фіксованого зв’язку та багато інших якісних послуг.

  Вичерпна інформація на сайті: ukrtelecom.ua

  Довідка про компанію «Київстар»

  Національний мобільний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку, якому довіряють своє спілкування 22 млн. осіб (станом на 01.03.10). Мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 195 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.

  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.