Навигация

Популярные статьи
 • «Site Ok‎»: Ваш надежный партнер в продвижении и раскрутке сайтов
 • Как найти достойную работу в Чехии — 4 преимущества рекрутингового агентства «Befind»

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  МТС пропонує абонентам на тест EDGE-модеми


  16 октября 2009 | Мобильная связь / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  Київ, УкраїнаОператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про запуск послуги Try&Buy, у рамках якої користувачі можуть спочатку протестувати модем GPRS/EDGE, а потім вже прийняти остаточне рішення про його покупку.

  Починаючи з сьогоднішнього дня, перш ніж придбати USB-модем (модель EG162) або PCMCIA-карту (модель EG602) для роботи з сервісом «МТС Коннект» на базі технології GPRS / EDGE, будь-який користувач може спочатку спробувати пристрій у дії, а вже після цього прийняти рішення про його покупку.

  Послуга Try&Buy доступна в усіх фірмових салонах-магазинах МТС. Щоб скористатися даною пропозицією, абоненту достатньо внести повну вартість модему. Додатково всього за 1 грн. можна придбати стартовий пакет МТС для роботи з сервісом. По закінченню 14 календарних днів, не враховуючи дня покупки, абонент може залишити модем собі, або, в разі відмови, повернути модем у салон і отримати свої гроші.

  Докладну інформацію про нову пропозицію можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua у розділі «Послуги», за телефоном 111 або в будь-якому фірмовому магазині МТС.


  Про сервіс «МТС Коннект» на базі технології GPRS/EDGE

  Сьогодні в GSM-мережі МТС-Україна, яка охоплює більше 97% території України, повністю забезпечено покриття технологією EDGE. Завдяки цьому, значно розширилися можливості використання мобільного Інтернету, сервісів WAP та MMS.


  Сервіс «МТС Коннект» на основі технології GPRS/EDGE має низку переваг:

  простота підключення: налаштування комп'ютера відбувається автоматично і триває менше 5 хвилин;
  висока швидкість доступу в Інтерет: до 236 Кбіт/с;
  мобільність: доступ в Інтернет на 97% території України, де є покриття мережі МТС, а також більш ніж у 120 країнах світу, де діє GPRS-роумінг від МТС;
  зниження витрат: абоненти можуть обрати одну з багатьох інтернет-послуг від МТС («Гіпер.NET», «ГіперАктив», пакети «Мобільного GPRS Інтернету»), кожна з яких розрахована на різні моделі споживання трафіку.

  Модеми на базі технологій EDGE і GPRS – це пристрої у вигляді USB-модему (модель EG162), або PCMCIA-карти (модель EG602). USB-модем підключають у USB-роз'єм комп'ютера, а PCMCIA-карту – у відповідний слот ноутбука.

  Щоб скористатися модемом, необхідно вставити SIM-картку в пристрій і підключити його до ноутбука або ПК, після чого відбудеться автоматичне встановлення програмного забезпечення та налаштування Інтернет-послуг для доступу в мережу.

  Источник: Пресс-служба МТС Украина
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.