Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Покупка квартиры в ипотеку: как это сделать?
 • Самые частые проблемы с ноутбуками
 • Причины неисправности батареи ноутбука

 • Тарифний план «Торнадо»: модеми «МТС Коннект 3G» лише за гривню


  15 октября 2009 | Мобильная связь / Интернет / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  Київ, УкраїнаОператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про запуск нової пропозиції для абонентів, що дозволяє придбати модем для роботи з сервісом «МТС Коннект 3G» за символічну ціну.

  Від сьогодні і по 31 січня 2010 року МТС пропонує підключитися до тарифного плану «Торнадо» і придбати модем «МТС Коннект 3G» за акційною ціною 1 грн. На вибір абонента пропонуються наступні моделі модемів: AnyData ADU-500A, AnyData ADU-510A і C-motech CNU-680.

  Абонентська плата на тарифному пакеті «Торнадо» становить 99 грн./міс. При цьому абонент отримує щомісячний включений трафік об'ємом 999 МБ. Вартість одного мегабайта понад включеного пакету складає 9 коп.

  Підключитися на новий тариф можна в салонах-магазинах МТС, а також у дилерів компанії. Докладну інформацію про нову пропозицію можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua у розділі «Послуги», за телефоном 111 або в будь-якому фірмовому магазині МТС.


  Про сервіс «МТС Коннект 3G»

  «MTС Коннект 3G» - це сервіс, що забезпечує високошвидкісний доступ до глобальної мережі Інтернет за допомогою бездротових каналів передачі даних на основі інноваційної технології CDMA.

  На сьогоднішній день послуга «МТС Коннект 3G» доступна абонентам МТС більш ніж у 160 містах по всій Україні. У поточному році компанія планує суттєве підвищення швидкісних характеристик як на існуючих, так і на нових територіях покриття мережі CDMA. Поліпшення якості сервісу реалізується шляхом будівництва нових і шляхом розширення діючих базових станцій. Детальна карта покриття послуги доступна на офіційному сайті МТС-Україна за посиланням http://corp.mts.com.ua/rus/mts_connect_coverage.php

  Технологія CDMA забезпечує швидкий і мобільний доступ до мережі Інтернет, можливість бути завжди на зв'язку і вільно пересуватися по всій території, де є покриття мережі CDMA, без переривання з'єднання. Використання інноваційної технології CDMA2000 1x EV-DO Rev A дозволяє надавати високу швидкість бездротової передачі даних – до 1,8 Мбіт/с та завантаження даних – до 3,1 Мбіт /с.

  Источник: Пресс-служба МТС Украина
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.