Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«Супер МТС Вільний»: 90 гривень на рахунок за 30 гривень


15 октября 2009 | Мобильная связь / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
Київ, УкраїнаОператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про запуск тарифу «Супер МТС Вільний», абоненти якого зможуть отримувати 90 гривень на свій рахунок після поповнення балансу на суму від 30 гривень.

Новий тариф «Супер МТС Вільний» пропонуватиметься на території всієї України з 15.10.2009 на постійній основі.

Ключові переваги тарифу:

• При поповненні рахунку на 30 грн. нараховується 90 грн

• Безкоштовне спілкування в мережі МТС (в рамках послуги «1000 хвилин»)

• Відсутня плата за з’єднання

• Щосекундна тарифікація

• 100 безкоштовних SMS в рамках послуги «Переходьте на МТС комфортно!».


Бонус за поповнення – «90 за 30»

За умови поповнення рахунку на суму від 30 грн. одним платежем, а також перевищення суми витрат на вказану суму суму протягом місяця, 1-го числа наступного місяця абонентові буде зарахований бонус 60 грн. Ця сума зараховується на бонусний грошовий рахунок абонента. Таким чином, поповнивши рахунок на 30 грн., абонент отримає 90 грн. Нарахований бонус можна витратити протягом 30 днів на вихідні дзвінки всім операторам мобільного й фіксованого зв'язку України, а також на відправку SMS та MMS- повідомлень по Україні і оплату GPRS-трафіку. Вказана пропозиція діятиме до 01.02.2010.


Послуга «1000 хвилин»

В тарифі «Супер МТС Вільний» надаються 1000 безкоштовних хвилин для дзвінків абонентам МТС і JEANS на 30 днів за умови поповнення рахунку на суму від 30 грн. одним платежем. Абонентові нараховуватиметься 33 хвилини на день. Після їх вичерпання або закінчення строку дії безкоштовних хвилин, мережеві дзвінки сплачуються по 35 копійок без плати за з'єднання.


«Переходьте на МТС комфортно!»

В рамках цієї програми новим абонентам «Супер МТС Вільного» надаються 100 безкоштовних SMS для відправки абонентам всіх мобільних операторів України для повідомлення про зміну номера.

Перехід на тарифний пакет «Супер МТС Вільний» доступний всім абонентам МТС Передплата і JEANS. Для того, щоб перейти на «Супер МТС Вільний», абонентам МТС необхідно подзвонити за номером 7722, абонентам JEANS – за номером 5555 та скористатися голосовими підказками. Вартість зміни тарифу на «Супер МТС Вільний» – 9 грн. (тарифи вказані з ПДВ без ПФ).

Источник: Пресс-служба МТС Украина
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.