Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Покупка квартиры в ипотеку: как это сделать?
 • Самые частые проблемы с ноутбуками
 • Причины неисправности батареи ноутбука

 • МТС пропонує абонентам простий спосіб переходу на нову систему нумерації


  14 октября 2009 | Мобильная связь / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  Київ, УкраїнаОператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про запуск нової функції в рамках послуги «МТС Синхронізація», за допомогою якої абоненти МТС зможуть в лічені хвилини змінити формат запису всіх своїх номерів в адресній книзі телефону.

  З сьогоднішнього дня у зв'язку з переходом на перспективну систему нумерації українські абоненти вже можуть використовувати нову схему набору телефонних номерів. Щоб подзвонити на номер МТС можна набирати номер у форматі 0 50 ХХХХХХХ або +380 50 ХХХХХХХ, де 50 – це код мережі МТС. Кодами мережі МТС також є 66, 95 і 99.

  Для зручності абонентів МТС до 1 лютого 2010 року зберегла можливість набирати номери в новій і старій системах нумерації. При наборі номера за старою системою, абонент спочатку почує повідомлення автоінформатора про зміну нумерації, а потім відбудеться з'єднання.

  Оскільки у більшості абонентів з'явилася необхідність вручну міняти всі номери в своїй телефонній книзі, МТС вирішила піти назустріч і реалізувала можливість автоматичної зміни номерів відповідно до нового формату. Така функція з'явилася в рамках послуги «МТС Синхронізація».

  Щоб легко і швидко змінити всі номери в адресній книзі телефону, абоненту необхідно:

  1. Переконатися, що телефон підтримує протокол синхронізації SYNCML v1.1/1.2. Список таких моделей доступний за наступним посиланням http://syncadmin.mts.com.ua/helptext.php?lang=ua&text=3
  2. Користуючись підказками на сайті, активувати і налаштувати послугу «МТС Синхронізація» в телефоні. Для активації послуги необхідно відправити SMS на номер 5308. З прикладами настройок для різних моделей телефонів можна ознайомитися за цим посиланням http://syncadmin.mts.com.ua/helptext.php?lang=ua&text=10
  3. Зареєструватися на сайті МТС за посиланням http://syncadmin.mts.com.ua/index.php?lang=ua
  4. Зберегти резервну копію бази контактів, натиснувши на кнопку під таблицею «Зберегти резервну копію даних».
  5. Вибрати пункт «Перейти на нову нумерацію».
  6. Натиснути посилання «Перегляд змін номерів» напроти вибраної бази і ознайомитися з проведеними змінами.
  7. Після вибору пункту «Перейти!» система завершить перетворення всіх номери в телефонній книзі.
  8. Синхронізувати змінені дані з адресною книгою телефону, вибравши пункт «Синхронізація».

  Вартість активації послуги «МТС Синхронізація» складає 3 грн. з ПДВ, плата знімається разово. Надалі при використанні послуги сплачується тільки трафік WAP/GPRS-Интернет відповідно до тарифного плану абонента.

  Важливо також відзначити, що після перетворення всіх контактів телефонної книги, повернути дані в початковий стан можна тільки за допомогою резервної копії.

  Докладну інформацію про нову можливість можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua у розділі «Послуги», за телефоном 111 або в будь-якому фірмовому магазині МТС.

  Источник: Пресс-служба МТС Украина
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.