Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Новий препейд-тариф МТС за 49 гривень - все включено


14 сентября 2009 | Мобильная связь / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Київ, Україна – Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), оголошує про запуск тарифного плану «Супер Безліміт», який дозволяє за символічну плату не тільки необмежено користуватися голосовим зв'язком, але й отримувати пакети SMS, MMS і трафіку для доступу в Інтернет. При цьому не потрібно укладати контракт з оператором.

Тарифний план «Супер Безліміт» доступний для всіх існуючих і нових абонентів МТС Передплата. Особливість новинки – можливість усього за 49 грн. замовляти «Пакет Послуг», що містить 1500 хвилин для дзвінків по Україні без ПЗЗ, а також 25 SMS, 25 MMS і 25 Мб інтернет-трафіку. Кількість пакетів, які може замовляти абонент, необмежена. При повторному замовленні кількість хвилин, повідомлень та об'єм трафіку підсумовується.

«Сьогодні тарифний план «Супер Безліміт» це найдешевша на українському ринку безлімітна пропозиція для абонентів передплати. Людям потрібний був такий тариф, в якому за символічну плату і без укладення контракту з оператором можна користуватися величезним об'ємом різних послуг. І ми їм цей тариф дали», – відзначив Василь Лацанич, директор з маркетингу МТС-Україна.

Щоб замовити «Пакет послуг», потрібно набрати комбінацію *125# і натиснути кнопку виклику. Перевірити стан «Пакету Послуг» і термін його дії абонент може за допомогою запиту *101*9# або *101*09#. Термін дії пакету складає 30 днів з моменту останнього замовлення.

Новим абонентам тарифу «Супер Безліміт» у рамках послуги «Комфортний перехід» надається 100 безкоштовних SMS для інформування про свій новий номер МТС, за умови здійснення першого дзвінка і разового поповнення рахунку від 30 грн. Термін дії пакету безкоштовних SMS – місяць з моменту їх нарахування. Для перевірки залишку безкоштовних SMS необхідно набрати комбінацію *101*03# і натиснути кнопку виклику.

У тарифі «Супер Безліміт» є також можливість замовляти додаткові SMS у рамках послуги «SMS Пакет».

Вартість тариф стартового пакету «Супер Безліміт» становить 49 грн., «Пакет послуг» активується автоматично після першого дзвінка. Існуючі абоненти можуть перейти в тариф «Супер Безліміт», слідуючи голосовим підказкам, подзвонивши за номером 7722 (МТС Передоплата) або 5555 (JEANS). Вартість переходу складає 49 грн. (з ПДВ без ПФ), «Пакет послуг» активується автоматично після зміни тарифу.

Докладнішу інформацію про нові тарифи можна отримати на веб-сайті компанії www.mts.com.ua у розділі «Тарифи», по телефону 111 або в будь-якому фірмовому магазині МТС.

Источник: Пресс-служба МТС-Україна
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.