Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

НКРЗ: офіційного рішення щодо перенесення термінів ще не прийнято


4 августа 2009 | Мобильная связь / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
У деяких ЗМІ з’явилася інформація щодо перенесення термінів впровадження системи перевірки ІМЕІ-кодів.

З цього приводу НКРЗ заявляє, що до Комісії дійсно надійшли звернення від операторів мобільного зв’язку з проханням перенести терміни впровадження системи перевірки ІМЕІ-кодів. На сьогоднішній день Комісія розглядає звернення операторів, проте офіційного рішення щодо перенесення термінів ще не прийнято.

В.о. Голови НКРЗ Володимир Звєрєв офіційні коментарі щодо можливого перенесення термінів впровадження системи перевірки ІМЕІ-кодів не давав.

Додаткова інформація:

Нагадуємо, що Державним підприємством „Український державний центр радіочастот”, починаючи з 30 липня 2009 року, розпочато щоденну передачу актуальних даних з бази даних кодів IMEI мобільних телефонів (білий список ІМЕІ-кодів) операторам мобільного зв’язку для перевірки на наявність кодів IMEI тих мобільних телефонів, що ввезені на територію України за новим Порядком у відповідності до Рішення НКРЗ №1338 від 05.02.09 р. Така передача (оновлення бази) буде проходити до того часу доки перевірка кодів не буде реалізована операторами мобільного зв’язку в автоматичному режимі.

У білому списку знаходяться коди ІМЕІ мобільних телефонів, які дозволені до застосування в мережах операторів мобільного зв’язку, які законно ввезені та реалізуються в Україні.

До білого списку також будуть внесені всі коди ІМЕІ терміналів, що станом на 01.09.2009 року є активними в мережах операторів і перелік яких оператори мають надати до УДЦР не пізніше 30 вересня 2009 року.
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.