Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Покупка квартиры в ипотеку: как это сделать?
 • Самые частые проблемы с ноутбуками
 • Причины неисправности батареи ноутбука

 • «Вікіпедія» та «Гугл» розчавили «Брокгауз»


  19 декабря 2008 | Интернет / Мир / На русском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Легендарне зібрання енциклопедичних словників буде продане дочірній компанії концерну «Бертельсман». Таким чином підприємство реагує на успіх безкоштовних пошукових інтернет-ресурсів «Вікіпедія» та Google.

  Зазнавши важких збитків, всесвітньо відома енциклопедія «Брокгауз» із 200-літніми традиціями змінює власника. У майбутньому вона видаватиметься найбільшим у Європі медіа-концерном «Бертельсман». Натомість, Бібліографічний інститут Мангейма, попередній власник, зосередиться на виданні продукції під маркою «Дуден» (словники) та випуску календарів.

  Запланований вихід «Брокгауза» в інтернет, схоже, також не буде реалізований. Нові власники вже мають ресурс для шукачів знань в інтернеті - wissen.de.

  Торгова марка «Брокгауз», відома понад 93 відсоткам німців, отримає гарантоване існування в майбутньому. За словами керівника компанії wissenmedia GmbH Кристофа Гюнермана, «як друковані енциклопедії, так і онлайн-енциклопедії мають право на майбутнє». Ця марка і надалі існуватиме в роздрібній торгівлі, до того ж планується вихід на закордон.

  Продажі енциклопедичної літератури минулого року різко впали, скаржиться голова видавництва Ульріх Гранзаєр. У 2007 році «Брокгауз» мав збитки обсягом 6,5 мільйонів євро, не досягнувши поставленої мети - реалізації 20 тисяч примірників багатотомника. Причина – класичний ринок енциклопедій відчутно захитався і поступився місцем пошуковим серверам, таким як «Вікіпедія» та «Гугл».

  «Дуже важко конкурувати із безкоштовними пропозиціями, продаючи інформацію в книжковій формі за гроші»,- каже Гранзаєр. Готуючись до виходу в онлайн, видавництво «випередив розвиток ринку».

  dw-world.de

  Источник: МедіаБізнес
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.