Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Основные преимущества ГБО
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • Луценка просять "неупереджено" поставитись до Infostore


  13 декабря 2008 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  "Інтернет Асоціація України" просить міністра внутрішніх справ Юрія Луценка посприяти в проведенні "неупередженого" розслідування у справі infostore.org.

  Асоціація вважає, що у випадку з infostore.org стався зсув акцентів з виявлення тих, хто створював і розміщував незаконну інформацію в Мережі, на покарання тих, чиї програмні і технічні засоби були при цьому використані, повідомили Ліга.net у прес-службі ІнАУ.

  "На наше глибоке переконання, саме власники цих засобів мають бути визнані постраждалою стороною і потребують захисту держави", - говоритися в заяві ІнАУ.

  В асоціації також заявляють, що власники "Інфостору" не могли контролювати зміст інформації, розміщуваної користувачами на ресурсі.

  "Українське законодавство не передбачає необхідність моніторингу провайдерами своїх мереж на предмет інформаційних порушень: згідно ст. 40 (п.4) чинного закону України "Про телекомунікацію", "оператори, провайдери телекомунікацій, не несуть відповідальності за зміст інформації, яка передається їхніми мережами", - заявляє ІнАУ.

  У зв'язку з цим ІнАУ звернулася до Луценка з проханням сприяння у проведенні розслідування ситуації, що склалася.

  Крім того, асоціація виступила з пропозицією "впровадження комплексу заходів щодо очищення українського сегменту Інтернету від порнографії". Серед них - сприяння у створенні організації громадського контролю за моральністю в Інтернеті, розробка комплексу заходів для інформування користувачів про вимоги чинного законодавства і розробка "кодексу інтернет-етики".

  4 грудня співробітники МВС вилучили близько 20 серверів, на яких, зокрема, розміщувався програмний код infostore.org і відповідні сторінки користувачів цієї мережі. Підставою став ордер на обшук, виданий для проведення слідчих дій щодо наявності на ресурсі матеріалів порнографічного характеру.

  Начальник департаменту МВС із боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Михайло Андрієнко стверджує, що творці файлового сховища Infostore.org не реагували на неодноразові попередження міліції і фактично підтримували поширення дитячої порнографії, пише 11 грудня "Дело".

  Саме це змусило правоохоронні органи вилучити 20 серверів і 26 системних блоків комп'ютерів, із яких велося адміністрування сайту Infostore.org.

  "Можливо, вони самі зацікавлені і сприяли цьому", - заявив Андрієнко. За його словами, вилучення серверів було проведено після того, як на адресу департаменту надійшлася понад 100 скарг інтернет-користувачів, у тому числі й іноземних.

  Андрієнко повідомив, що після перевірки серверів і вилучення з них незаконної інформації устаткування повернуть власникам і Infostore зможе функціонувати.

  Станом на грудень 2008 року на сайті infostore.org було розміщено близько 1,5 млн. інтернет-сторінок різних користувачів, повідомляє Українська правда.

  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.