Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Покупка квартиры в ипотеку: как это сделать?
 • Самые частые проблемы с ноутбуками
 • Причины неисправности батареи ноутбука

 • Google запустив новинний сервіс Google News в Україні


  4 июня 2009 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев

  3 червня компанія Google оголосила про запуск новинного сервісу Google News в Україні. За словами представників компанії, сервіс надає користувачам новини більш ніж з 300 українських джерел українською та російською мовами, повідомляє Кореспондент. Про це повідомляється в українському офіційному блозі компанії.

  Як зазначають в Google, сервіс новин дозволяє шукати добірку новинних матеріалів на будь-яку тему з цілого світу, а також переглядати кілька статей одночасно.

  "Google News допоможе великій кількості людей знаходити ще більше інформації, генерованої новинними агентствами. Причому це можуть новини з тих джерел, які вони давно знають і люблять, а також з тих, про існування яких навіть не здогадувалися", - зазначив Грим Іверсен, менеджер Google News.

  Як повідомили Корреспондент.net представники Google в Україні, користувачі також можуть переглянути кілька ключових пропозицій новинної статті. Для того щоб прочитати весь текст, вони переходять на відповідний веб-сайт з гіперпосилання у заголовку.

  "Ми дуже раді, що запуском української версії Google News з'явилася можливість шукати і відслідковувати новини рідною мовою", - сказав Дмитро Шоломко, представник Google в Україні.

  Із запуском Google News для України тепер вже налічується 49 регіональних версій Google News на 25 мовах, говориться в повідомленні компанії.

  Днями компанія Google також продемонструвала сервіс Google Wave, який має поєднати функції електронної пошти та системи обміну миттєвими повідомленнями.  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.