Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • Сайт «Агентство інтернет-новин» змінив власника


  12 мая 2009 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Новим власником сайту «Агентство інтернет-новин» (АІН, http://ain.com.ua/ - видання, що висвітлює події українського та світового інтернету та ІТ) стала компанія Imena.UA/MiroHost.net. Про це йдеться в офіційному повідомленні, опублікованому на щойно запущеній новій версії сайту, вихід якої збігся з 10-річчям АІН.

  У повідомленні зазначено, що компанія Imena.UA/MiroHost.net останні 5 років здійснювала технічну підтримку сайту і тепер вирішила інвестувати у розвиток проекту. Як повідомив президент компанії-інвестора Олександр Ольшанський, оновлену команду проекту очолив його творець Олександр Брамс, який залишив сайт у 2004 році. Пан Брамс виконуватиме функції «кризового менеджера».

  За словами Ольшанського, радикальних змін в інформаційній політиці сайту не відбудеться. «Ми хотіли б залишити все як є. Я в жодному разі не хочу, аби наша компанія впливала на політику ресурсу, і зобов'язуюсь цього не робити. Перед новою командою поставлені завдання із розвитку, ми ж у цій ситуації виконуватимемо роль інвестора, поки проект сам не стане на ноги», - каже він. Єдиною вимогою до нового керівника, повідомляє Ольшанський, було те, щоб «у проекті не розміщуватимуться замовні, "чорнушні" та інші матеріали, несумісні з репутацією добропорядного видання».

  "Телекритика"

  Источник: PULT
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.