Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • В Україні планують створити Асоціацію Інтернет-медіа


  24 марта 2009 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Низка вітчизняних Інтернет-видань має намір створити в Україні Асоціацію Інтернет-медіа – організацію, що буде захищати права працівників вітчизняних Інтернет-видань. Про це заявили сьогодні учасники прес-конференції «Держава проти Інтернету. Перша кров», що пройшла в агенції УНІАН.

  У прес конференції взяли участь, зокрема, головний редактор Інтернет-газети «Fraza.ua» Олександр Іванов, редактор Інтернет-газети «Багнет» Олег Руденко та головний редактор Інтернет-газети «From-UA» Надія Бабенко.

  Як повідомляє УНІАН, до Асоціації планується приймати не тільки Інтернет-ЗМІ, а й окремі журналісти і читачі.

  Учасники заходу також заявили про посилення тиску на Інтернет-ЗМІ з боку СБУ. Зокрема, пан Іванов повідомив про хакерські атаки, що їм 4 березня (день штурму будівлі НАК «Нафтогаз-Україна» спец підрозділом СБУ «Альфа») піддалися «Багнет», «From-UA», «Обозреватель» та «Обком», та вказав на підозрілий характер вказаного спів падіння. Пан Руденко розповів про візит до видання співробітника СБУ з вимогою надання йому у відкритому доступі програмних ключів до сайту. А пані Бабенко звернула увагу на те, що уряд доручив розробити проект закону про державну реєстрацію Інтернет-видань не профільному парламентському комітету з питань свободи слова та інформації, а СБУ.

  По закінченні прес-конференції біля входу до УНІАН пройшла акція протесту проти тиску СБУ, Кабміну, РНБО та Національної експертної комісії із захисту моралі на українські ЗМІ. Акція включала в себе інсталяцію «Жертви гарантовані...» – учасники встановили символічну шибеницю та «повісили» на ній людей з табличками на зразок «Я не хотів жити під контролем СБУ і Нацкомморалі!».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.