Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Что такое IP телевидение?

 • 42% дорослих жителів України регулярно користуються інтернетом – InMind


  16 марта 2012 | Новости / Интернет | Добавил: Елена Ленова
  16,9 млн жителів України старше 15 років (тобто 42% дорослого населення країни) регулярно користуються інтернетом (виходять у мережу не рідше одного разу на місяць). Про це свідчать дані чергової хвилі установчих досліджень інтернет-аудиторії України, отримані в лютому-березні 2012 року, які проводить компанія InMind на замовлення Інтернет-асоціації України*.

  При цьому щоденно інтернетом користуються понад 12 млн українців без урахування дітей.

  За даними InMind, за рік показник проникнення інтернету в Україні виріс на 7%. Найбільше зростання спостерігається в старшій віковій категорії, а також у західному регіоні країни - там, де проникнення залишається відносно невисоким.

  * Проект Opinion Software Media © - соціологічне дослідження інтернет аудиторії Україні, яке проводиться на замовлення Інтернет-асоціації України компанією InMind. Проект стартував у 2010 році. В основі його лежить юзер-центричний підхід до вимірювання поведінки інтернет користувачів - робота постійно діючої панелі користувачів, на домашні і робочі комп'ютери яких встановлено спеціальне програмне забезпечення, що фіксує відвідування ними всіх інтернет ресурсів. Специфіка панелі полягає в її повній відповідності структурі інтернет аудиторії Україні у віці 15 років і старше. Для забезпечення якості роботи панелі її учасники рекрутовані оффлайн.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.