Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • ОГО! Швидкість злітає!


  11 июля 2010 | Интернет / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  ОГО! Швидкість злітає!06.07.2010 З 5 липня 2010 року вводяться нові тарифи на послугу «ОГО!» для абонентів всіх обласних центрів, Сімферополя та Севастополя. Відтепер користувачі послуги «ОГО!» отримують ще більшу швидкість роботи в Інтернеті, не підвищуючи витрат, а також можливість обмінюватись даними всередині мережі Укртелекому на максимальній швидкості без обмежень!

  Компанія Укртелеком, піклуючись про своїх абонентів, з 5 по 21 липня забезпечить автоматичну зміну тарифних планів всім абонентам «ОГО!», завдяки чому існуючі абоненти отримують ще більшу швидкість, не підвищуючи своїх витрат і не докладаючи жодних зусиль. Змінити тарифний план самостійно абоненти зможуть після 21 липня на сайті my.ukrtelecom.ua.

  Крім того, відтепер у абонентів «ОГО!» з’явиться можливість отримати переваги від користування «Мережею «ОГО!».

  «Мережа «ОГО!» - це всі абоненти «ОГО!», об’єднані між собою в єдину мережу, для яких відкривається можливість обміну інформацією між собою (Р2Р) та завантаження будь-якої інформації, розміщеної у дата-центрі Укртелекому на максимальній швидкості (до 24 Мбіт/сек) незалежно від обраного тарифного плану абонента «ОГО!».

  Докладніше про нові тарифні плани


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.