Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Білорусія запровадила обов’язкову реєстрацію всіх сайтів


  6 мая 2010 | Интернет / На украинском языке / ex-СССР | Добавил: Ольга Кравцова
  Рада Міністрів Білорусі ухвалила постанову, згідно з якою з 1 травня 2010 року впроваджується обов”язкова реєстрація всіх інтернет-сайтів в країні. Після 1 липня сайти, що не пройдуть реєстрацію, будуть вважатися незаконними.

  Описание интерфейса регистрации сайтов Беларуси

  Даний документ був прийнятий в пакеті з кількома іншими проектами, що регулюють інтернет-діяльність в країні, зокрема, у сфері електронної торгівлі та інтернет-доступі. Наприклад, власники інтернет-кафе відтепер також зобов”язані реєструвати всіх своїх відвідувачів, а також ресурси, які були відвідані ними в інтернеті.

  Дозвіл на використання інтернет-кафе буде надаватися лише особам, що покажуть свої документи – приміром, паспорт. Власники таких закладів повинні вести спеціальний журнал, де фіксуватимуть домени або ІР-адреси сайтів, на які заходили їх відвідувачі.

  Як повідомляється у постанові Ради Міністрів, рішення про реєстрацію всіх сайтів було прийнято з метою удосконалення використання національного сегменту глобальної мережі інтернет.

  Реєстрація сайтів у Білорусі буде проводитися до 1 липня цього року. Власники сайтів повинні надати наступні дані про себе та свій проект: назву юридичної/ім”я фізичної особи яка володіє сайтом, адреса, телефон, договори власника ресурса з постачальниками інтернет-послуг, опис сайту, його IP-адреси, домени, тип хостингу, та багато інших даних. Заявки буде приймати Міністерство зв”язку та інформатизації Білорусі.

  Окрім того, подібну реєстрацію повинні пройти і компанії, що надають послуги у сфері інтернету.

  Источник: watcher
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.