Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Інтернет-компанія «Мета» цього року заробить на рекламі 20 млн. гривень


  27 ноября 2008 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Компанія «Мета» розраховує у 2008 році подвоїти свої доходи. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор Юрій Назаров. За даними компанії, торік її дохід становив 10 млн. гривень.

  За словами директора з маркетингу «Мети» Олексія Чуксіна, 70% доходів компаній наразі приносить медійна (банерна) реклама, а 30% – контекстна. Для прикладу, у російського пошукового сервісу «Яндекс» обернені пропорції (70-80% – контекстна, 20-30% – медіа-реклама). Олексій Чуксін прогнозує, що вже наступного року в українському інтернеті контекстна реклама випередить банерну. «В умовах кризи компанії менше думають про іміджеву рекламу та більшу увагу приділяють засобам trademarketing і стимулювання збуту, у тому числі і в інтернеті», – пояснив він.

  Також Олексій Чуксін заявив, що «Мета» не має наміру фіксувати рекламні розцінки в гривні, про що нещодавно заявили більшість гравців інтернет-ринку. «Ми будемо індивідуально підходити до кожного рекламодавця», – сказав пан Чуксін.

  За прогнозами представників компанії «Мета», найімовірніше, обсяги ринку інтернет-реклами наступного року залишаться на рівні 2008-го. Проте вони не виключають, що частина рекламодавців перенесуть свою рекламну активність з інших медіа в дешевший інтернет, що може сприяти зростанню ринку. Згідно з докризовим прогнозом «Мети», цього року ринок інтернет мав сягати 21 млн. доларів (16 млн. доларів медійної реклами та 5 млн. доларів – контекстної). Фінальні річні підрахунки можуть відрізнятися на 10% (у бік зменшення).

  "Телекритика"

  Источник: PULT
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.