Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Укртелеком — лідер Інтернет-ринку України за підсумками 2008 року


19 февраля 2009 | Телекоммуникации / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Протягом 2007—2008 років показники Укртелекому на Інтернет-ринку України демонструють динамічне зростання та свідчать про ефективність обраної маркетингової стратегії.

Успішна реалізація програми розвитку та просування послуг ADSL-доступу до Інтернету «ОГО!» та високошвидкісного мобільного Інтернету від Utel у 2008 році дозволила компанії зайняти лідерські позиції на ринку широкосмугового доступу до Інтернету.

Так, протягом 2008 року кількість абонентів послуги «ОГО!» зросла у 2,5 рази: з 205 000 на початку січня до 513 000 на кінець грудня. Частка ринку «ОГО!» в сегменті широкосмугового доступу до Інтернету за результатами року становила близько 34%. Частка ринку Utel серед операторів мобільного зв’язку, що надають послуги мобільного Інтернету, на кінець 2008 року становила 25%.

Світлана Каткова, директор департаменту маркетингу та продажу масових послуг, Укртелекому: «У 2008 році ми повністю реалізували плани з підключень нових клієнтів до „ОГО!“, а також значно збільшили абонентську базу Utel. Досягти поставлених задач вдалося, головним чином, завдяки інтегрованій програмі з просування продуктів для масового сегменту. Потужна комунікаційна підтримка акційних та тарифних пропозицій, нових продуктів та просування нових центрів обслуговування абонентів Utel тільки у IV кварталі 2008 року дозволили збільшити абонентську базу „ОГО!“ майже на 120 000, а кількість абонентів Utel зросла до 160 000».

Для обслуговування нових та існуючих абонентів на початку 2009 року збільшено кількість персоналу контакт-центру «Укртелеком», розширено ємності зовнішніх та внутрішніх Інтернет-каналів.

Укртелеком як універсальний оператор має унікальні переваги – надавати своїм клієнтам у комплексі послуги мобільного та фіксованого зв’язку, а також доступу до Інтернету по всій території України. Наприкінці 2008 року компанія вперше ввела пропозицію для масового сегменту «Інтернет там, де ти», об’єднавши в одному пакеті домашній швидкісний Інтернет «ОГО!» та мобільний Інтернет Utel. На початку 2009 року таку ж пропозицію представлено і для бізнес-сегменту.

Значні інвестиції у розвиток технологічних інновацій, інфраструктури й сервісної мережі, розвиток та просування послуг дозволяють компанії, зберігаючи традиційну першість на ринку фіксованого зв’язку, завойовувати лідерство в інших галузях телекомунікацій.

Для довідки

Відкрите акціонерне товариство Укртелеком – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор нового стандарту. Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку нового стандарту під ТМ Utel, зокрема інноваційні – відеодзвінок, мобільний Інтернет зі швидкістю до 3,6 Мбіт\с та багато інших якісних послуг.

Історія створення ВАТ «Укртелеком» бере початок у 1993 році, коли було зареєстроване Українське об’єднання електрозв’язку «Укрелектрозв’язок» (з 1994 року — Укртелеком). Пізніше, у 1998 році, відповідно до затвердженої Кабінетом Міністрів України програми об’єднання «Укртелеком» було реорганізоване в єдине державне підприємство, а у січні 2000 року, після проведення корпоратизації, його було перетворено на відкрите акціонерне товариство.

Укртелеком сьогодні – сучасна компанія з розвиненою інфраструктурою, яка надає практично всі види телекомунікаційних послуг по всій території України, використовуючи передові технологій aDSL, хDSL, VPN, VPLS, VoIP. Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги контакт-центру, апаратний і віртуальний хостинг та багато інших.

Источник: Укртелеком
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.