Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Укртелеком відновив зв'язок у Слов'янську та Краматорську


6 августа 2014 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
Технічні фахівці компанії проводять комплекс заходів з відновлення інфраструктури, що була пошкоджена в період бойових дій. Станом на початок серпня на магістральних і зонових ділянках усунуто 16 аварій, відновлено близько 900 км ліній передач. На сільських лінях зв'язку - 24 аварії, відновлено понад 530 км лінійно-кабельних споруд.

Оператор робить все від нього залежне, щоб мешканці Донбасу мали можливість користуватися послугами зв'язку. Незважаючи на складну ситуацію у регіоні, компанія весь цей час не припиняла надання послуг. Абоненти могли користуватися фіксованою телефонією і доступом до мережі Інтернет, періодично відчуваючи складності на території активних військових дій.

Укртелеком продовжує відновлювальні роботи в регіоні, розуміючи наскільки важливо забезпечити його жителів зв'язком. У населених пунктах, де є проблеми з електроживленням, Укртелеком робить все можливе для забезпечення його мешканців зв'язком, зокрема задіює резервні системи живлення. Там, де на даний момент немає можливості усунути пошкодження на мережі, оператор організовує і задіює резервні канали необхідної пропускної спроможності.

Функціонування телекомунікаційних мереж поновлюється в міру закінчення ремонтних робіт та забезпечення населених пунктів електроживленням. У низці звільнених населених пунктів практично повністю відновлено надання послуг зв'язку. Сьогодні в Краматорську і Слов'янську послуги телефонії та Інтернету доступні більше 95% користувачів.

В цілому, за час проведення АТО в регіоні, було пошкоджено понад 80 ліній передач на магістральному і зоновому сегменті мережі загальною протяжністю понад 1200 км, 58 - на сільських лініях зв'язку протяжністю – понад 1000 км.

Источник: ukrtelecom
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.