Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Полочные аудио колонки: удобное размещение высокофункциональных акустических систем
 • Преимущества одноразовых электронных сигарет
 • Современные украшения своими руками
 • Советы по выбору мебели
 • Корпоративные подарки: чем порадовать сотрудников?
 • Выбираем хороший рюкзак на каждый день
 • Качественное оборудование для ветеринарии от EcoRay
 • Какой тип дверного замка выбрать?

 • Загальні збори акціонерів затвердили річний звіт ПАТ «Укртелеком» за 2013 рік


  24 апреля 2014 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
  24 квітня 2014 року у Києві відбулися річні (чергові) Загальні збори акціонерів ПАТ «Укртелеком». Під час зборів акціонерами було розглянуто усі питання, включені до порядку денного. Так, зокрема, його учасники затвердили звіт Наглядової Ради, Голови та Директора компанії. Акціонери затвердили річний звіт оператора за 2013 рік, у тому числі фінансову звітність товариства за 2013 рік, та вирішили прибуток, отриманий за результатом діяльності ПАТ «Укртелеком» у 2013 році, в повному обсязі направити на покриття накопичених збитків за попередні роки.

  Крім того, акціонери затвердили зміни до Положення про Наглядову Раду Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» шляхом викладення його в новій редакції.  Фінансові результати за 2013 рік*: Укртелеком збільшив дохід від послуг ШСД на 59 млн. грн.

  Обсяг чистого доходу ПАТ «Укртелеком» за 2013 рік склав 6 447 млн. грн., проти 6 948 млн. грн. у 2012 році. У тому числі доходи від надання телекомунікаційних послуг складають 6 166 млн. грн., що на 5,6% або 366 млн. грн. менше показника 2012 року (у порівняльних умовах без урахування разових доходів від реалізації проекту «Вибори 2012»).

  Основною причиною зменшення доходів компанії є стагнація телекомунікаційного ринку країни, а також збереження тенденції скорочення міжміського та міжнародного телефонного трафіку за рахунок його витіснення альтернативними засобами інтернет-комунікацій, такими як Skype, соціальні мережі тощо.

  Незважаючи на це, компанія вважає забезпечення клієнтів послугами фіксованої телефонії важливою соціальною складовою для становлення телекомунікаційної інфраструктури держави. У зв’язку з чим продовжує розвивати мережі і підключати нових абонентів.

  Основним напрямком розвитку компанії у 2013 році залишався ринок послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет і передача даних. Доходи від цього напрямку склали 1 326 млн. грн., що на 59 млн. грн. більше аналогічного періоду 2012 року. Кількість абонентів ШСД протягом 2013 року зросла на 105 тисяч – до 1 647 тисяч абонентів станом на кінець року.

  За результатами роботи у 2013 році, з урахуванням проведеної оптимізації низки статей видатків, компанія отримала чистий прибуток в обсязі 139 млн. грн.

  *Усі дані про фінансові результати ПАТ «Укртелеком» наведено відповідно до окремої фінансової звітності, станом на 23.04.2014 року.

  Источник: ukrtelecom
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.