Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • В АР Крим невідомими у військовій формі повторно заблоковано декілька вузлів зв'язку Укртелекому


  1 марта 2014 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
  Кримські регіональні підрозділи ПАТ «Укртелеком» офіційно повідомляють про те, що 1 березня 2014 декілька ключових вузлів зв'язку компанії в Автономній Республіці Крим повторно заблоковані невідомими у військовій формі.

  Компанія попереджає про можливі перебої в роботі мережі чи обмеження технічної можливості забезпечувати послуги фіксованого телефонного зв'язку між АР Крим і іншою частиною України, а також доступі до мережі Інтернет і мобільного зв'язку ТриМоб. За інформацією кримських підрозділів, місцевий телефонний зв'язок всередині півострова на даному етапі зберігається.

  Ключові вузли зв'язку компанії в Криму виведені невідомими у військовій формі з експлуатації. Станом на цей час, змушені заявити, що на захоплених вузлах зв'язку компанія не може оперативно проводити заходи з підтримання мережі в працездатному стані.

  Проте, фахівці компанії Укртелеком докладають всі зусилля для нормалізації роботи оператора і якнайшвидшого відновлення доступу абонентів до мережі Інтернет, а також до послуг фіксованого зв'язку на півострові.

  Компанія Укртелеком ще раз підкреслює важливість безперервного надання зв'язку в країні в будь-яких ситуаціях. Компанія закликає утриматися від спроб нового пошкодження обладнання компані, яке використовується для забезпечення споживачів послугами зв'язку на півострові.

  Раніше повідомлялося, що в результаті дій невідомих осіб 28 лютого було здійснено фізичне пошкодження обладнання декількох вузлів волоконно-оптичних магістральних і зонових ліній зв'язку компанії, що призвело до обмеження і часткового припинення зв'язку в Криму.

  Источник: ukrtelecom
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.