Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Какой тип дверного замка выбрать?
 • Выбираем хороший рюкзак на каждый день
 • Качественное оборудование для ветеринарии от EcoRay
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Столичного інтернет-провайдера «Фрінет» звинуватили у порушенні авторських прав


  21 марта 2013 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  19 березня співробітники управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС провели обшук в офісі інтернет-провайдера - компанії «Фрінет». Фірму звинувачують в порушенні авторських прав «Медіа Групи Україна». Про це пише «Коммерсант-Украина».  У ході обшуку був вилучений один з серверів внутрішньомережевого файлообмінного сервісу, причиною слідчих дій стала завантаження нелегального контенту одним з абонентів.  За інформацією джерел видання в управлінні по боротьбі з кіберзлочинністю, за заявою правовласників контенту щодо конкретних порушень було відкрито кримінальну справу.  До МВС звернулася юридична фірма «Виндекс» що представляє інтереси розробників програмного забезпечення Adobe Systems, Graphisoft, Nav N Go, телеагентства «Русский репортаж», медіагрупи «1+1», «Медіа Група Україна» та НТКУ.  «Ми встановили, що на файлообмінних серверах «Фрінет» незаконно розміщуються фільми «Русского репортажа», а в рамках IPTV-сервісу незаконно транслювався телеканал «Футбол», - сказав директор «Віндекса» Павло Миколюк. За його словами, керівництву оператора було направлено листи з проханням видалити неліцензійний контент і припинити трансляцію телеканалу, проте вони були проігноровані.  «IPTV-провайдери можуть безкоштовно і без договору транслювати тільки канали, що входять в пакет універсальної програмної послуги, наприклад канал «Україна», - зазначив директор телеканалів «Футбол» і «Футбол +» Олександр Денисов. Трансляцію ж футбольних каналів «Медиа Група Україна» дозволяє тільки на платній основі.  Довести провину «Фрінет» у порушенні авторських прав МВС буде непросто, вважає керуючий партнер юридичної компанії «Юскутум» Артем Афян, що представляє інтереси ex.ua.  «Мова йде про файлообмінні сервіси, і, судячи з усього, залити незаконний контент туди міг будь-який абонент компанії», - каже він. За його словами щодо ex.ua МВС так і не встановило безпосередніх порушників авторських прав, повернувши сервера компанії.  «Фрінет» (ТМ «О3») займає 9-е місце у країні серед інтернет-провайдерів за кількістю абонентів. За даними СПАРК, серед власників компанії на кінець 2010 року значилися засновник СК «Кредо-Класик» Ігор Воронов (27%) і Юлія Данилова-Маринчук (25%). Ще 26% належать неназваному венчурному фонду, 4% і 2% - Віктору Фролову і технічному директору «Фрінет» Михайлу Грянику.  Нагадаємо, 18 жовтня 2012 року телеканали «1+1», «2+2», «Україна», Новий канал, ICTV і СТБ поширили відкритий лист, у якому звинуватили ОТТ-сервіс Divan.tv у тривалому порушенні прав інтелектуальної власності.  22 жовтня медіахолдинги «1+1 медіа» і «Медіа Група Україна» (МГУ) заявили, що подають судовий позов проти ТОВ «Диван ТВ» (юридична особа ресурсу Divan.tv). Підставою для позову є відсутність ліцензії у Divan.tv і відсутність угод з телеканалами. Керівництво медіахолдингу StarLightMedia також розглядає можливість позову.  22 жовтня про свій позов проти Divan.tv заявив також російський дистрибутор фільмів і серіалів «Російський репортаж».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.