Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Роднянський звинуватив російську кіноіндустрію в корумпованості


  11 июня 2011 | Новости / Телекоммуникации | Добавил: Елена Ленова
  Олександр Роднянський під час круглого столу «Режисерська зміна - зміна картин світу» в Сочі назвав нову хвилю російського кіно корумпованою. Про це повідомляє «Лента.ру» з посиланням на «Інтерфакс».

  «Корупція - це не обов'язково гроші та хабарі, це також торгівля послугами у спробах стати своїм у певних колах. А сучасний російський режисер - це звичайний буржуа. Він хоче рівно того ж, чого хоче пересічний буржуа - успіху на фестивалях, хорошого життя у вдалих обставинах. Але для цього треба бути Бекмамбетовим - послідовним і успішним», - сказав Роднянський.

  Звинувачення прозвучало у відповідь на закид кінокритиків на адресу цьогорічного кінофестивалю «Кінотавр» (президентом якого є Олександр Роднянський), мовляв, стрічки, представлені цього року, мають не найкращий художній та професійний рівень. Зокрема, головред журналу «Искусство кино» Даніїл Дондурей зауважив: за наявності талановитих режисерів у російському кіно спостерігається брак тямущих продюсерів. А кінокритик Андрій Плахов поскаржився, що всі представлені на «Кінотаврі-2011» стрічки невиразні і зрозуміти посилу їхніх авторів неможливо.

  Круглий стіл відбувся 10 червня ввечері в рамках фестивалю «Кінотавр», а сьогодні, 11 червня, в Сочі відбудеться церемонія закриття 22-го кінофестивалю. Переможців оголосить журі під головуванням режисера та сценариста Олександра Міндадзе. Найвірогіднішими кандидатами на головний приз вважають стрічки «Мисливець» («Охотник») Бакура Бакурадзе та «Бедуїн» Ігоря Волошина.

  Источник: www.telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.