Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

ESG запустила програму «Реальні гроші» на К1


8 июня 2011 | Новости / Телекоммуникации | Добавил: Елена Ленова
На каналі К1 7 червня стартувала програма виробництва Комунікаційної групи ESG «Реальні гроші». Про це повідомляє прес-служба ESG.

Програма «Реальні гроші» виходитиме щоденно з вівторка по п'ятницю о 7:00, хронометраж - 5 хвилин.

Проект «Реальні гроші» висвітлюватиме теми макроекономічних процесів, фінансів, державних фінансів, корпоративні новини: «Програма покликана розповідати про найцікавіше, що відбувається в економічній сфері доступною, живою, цікавою мовою. Так, щоб ці теми були зрозумілі людям без економічної освіти», - йдеться у повідомленні.

За форматом, ведучий аналізує події чи тенденції в студії за допомогою графіки, фотографій, записів на дошці і пояснює її. Ідея програми - «економіка може бути цікавою».

«Аудиторія кожного конкретного телеканалу потребує свого підходу до подачі інформації. Формат передбачає динамічного ведучого, захопливі сюжети. Спеціально для К1 ми робимо "живу", цікаву програму про серйозні речі», - розповідає Михайло Іртлач, директор з маркетингу Комунікаційної групи ESG.

Нагадаємо, на початку червня на каналі «2+2» стартувала ділова програма «Бізнес день» виробництва ESG, а на каналі «Донбас» - програма «ProБізнес». А в травні цього року проекти комунікаційної групи вийшли на каналах НТН та «Київ» («Легальний дохід» та «Світ бізнесу», відповідно).

«Телекритика»

Источник: www.telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.