Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • 8 лютого 2011 року – День безпечного Інтернету


  9 февраля 2011 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  8 лютого 2011 року – День безпечного Інтернету8.02.2011 В Україні цей день відзначається вже третій рік поспіль завдяки ініціативи Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті. Коаліція заснована у 2008 році компанією «Майкрософт Україна». З моменту заснування були проведені сотні активностей, спрямованих на захист дітей в Інтернеті. Основні серед них — це запуск освітнього сайту «Онляндія — безпечна веб-країна», на якому всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, приєднатися до руху й зробити свій посильний внесок у вирішення проблеми.

  Із 2008 року проведено 3 000 тренінгів для 78 000 учасників!

  В Києві 8 лютого 2011 року відбудеться майстер-клас для 500 вчителів «Діти в Інтернеті. Як захистити від реальних загроз» в Київському університеті імені Бориса Гринченка.

  В цей день буде презентовано методичний посібник «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі». Це перше в Україні професійний методичний посібник для вчителів із конкретними методичними, практичними порадами, розробками тренінгів для різних вікових груп.

  8 лютого 2011 року, День безпечного Інтернету, на прес-конференції у Києві, присвяченій Міжнародному Дню безпечного Інтернету, будуть представлені результати Всеукраїнського дослідження «Визначення рівня обізнаності українського суспільства щодо питання безпеки дітей в Інтернеті». Дослідження проведено в рамках програми Microsoft «Партнерство в навчанні» кафедрою превентивної роботи та соціальної політики ЮНЕСКО.

  Онляндія представлена у багатьох соціальних мережах. Приєднайтесь до спільноти Онляндії на Facebook. Лише 8 лютого 2011 року у День безпечного Інтернету у спільноті Онляндії Ви можете завантажити безкоштовний додаток і дізнатись — чи насправді Ви знаходитесь у безпеці в Інтернеті.

  Про Коаліцію за безпеку дітей в Інтернеті

  Коаліція заснована компанією «Майкрософт Україна» у рамках програми «Партнерство в навчанні». Членами Коаліції є неурядові організації Всеукраїнська мережа протидії комерційної сексуальної експлуатації дітей (член міжнародної організації ЕКПАТ), Міжнародна Школа Рівних Можливостей, Міжнародний центр захисту дітей від експлуатації й викрадень, Міжнародна організація з міграції, Інститут інформаційного суспільства, Інтернет-Асоціація України, «Ла Страда — Україна», проект «Відкритий світ інформаційних технологій» (IDEA), Міжнародний дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, компанії «Майкрософт Україна», «Хьюлетт-Пакард», «Воля», «Астеліт» (торговельна марка life:), «Укртелеком» (торговельна марка «ОГО!»), «Київстар», «МакДональдз Юкрейн», ПресКом, телекомунікаційна група Vega, комунікаційна група ESG, платіжна система WebMoney Transfer, Американська торговельна палата в Україні, видавництво «Едіпрес Україна», «Гала радіо», «МТС Україна», програма «Бібліоміст» та музикант Святослав Вакарчук, засновник фонду «Люди майбутнього».
  Коаліція займається реалізацією програми «Безпека дітей в Інтернеті», що включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, учителів і батьків правилам безпечного користування Інтернетом, а також на створення відповідного законодавчого й нормативного середовища.


  Компания ВОЛЯ является ведущим украинским общенациональным телекоммуникационным провайдером. В целом по Украине обслуживает около 1,7 млн абонентов, включая более 430 тыс. пользователей услуги высокоскоростного доступа в Интернет.

  ВОЛЯ предоставляет комплексную мультисервисную услугу, включающую информацию и развлечения — доступ к телепрограммам и видео-по-запросу; коммуникации — высокоскоростной доступ в Интернет, компьютерная и голосовая связь, а также услуги крупнейшего в Украине дата-центра.


  Источник: Компания «Воля»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.