Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

13 січня відбулося чергове засідання НКРЗ


17 января 2011 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
13 січня відбулося чергове засідання НКРЗРозглянуто заяви суб'єктів господарювання щодо ліцензування, номерного ресурсу та проекти нормативно-правових актів.

Прийнято рішення:

- про видачу 3-ох ліцензій, анулювання 3-ох ліцензій та переоформлення 10 ліцензій на користування радіочастотним ресурсом;

- про видачу 10 ліцензій, переоформлення 13 ліцензій, продовження терміну дії 3-ох ліцензій та анулювання 3-ох ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій;

- по 36 заявах операторів телекомунікацій стосовно виділення, переоформлення та вилучення номерного ресурсу.

НКРЗ прийняла рішення про погодження проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення». Проектом Закону передбачено усунути певні розбіжності у законах України «Про телебачення та радіомовлення», «Про радіочастотний ресурс України» та «Про Національну раду України з питань телебачення та радіомовлення» стосовно трактування назв висновків, які є підставою для оголошення Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення конкурсів на отримання телерадіоорганізаціями ліцензій на мовлення та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів мовлення.

Прийняття та реалізація проекту Закону сприятиме створенню умов для подальшої розбудови і впровадження цифрового наземного телерадіомовлення.

Комісія розглянула та погодила проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення». Даний план визначає заходи на 2011 рік, виконання яких потребує координації зусиль усіх заінтересованих органів виконавчої влади. План заходів дозволить, зокрема, істотно пришвидшити початок впровадження цифрового ефірного телерадіомовлення в Україні, гарантувати створення необхідної нормативно-правової бази та більш ефективно використовувати радіочастотний ресурс України.

На засіданні також прийнято рішення про затвердження змін до «Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів».

Источник: Прес-служба Національної ради
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.