Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • Нацрада ТБ і РМ. Двом ліцензіатам винесені попередження


  4 ноября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Нацрада ТБ і РМ. Двом ліцензіатам винесені попередження


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 357 від 4 листопада 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  3 листопада на засіданні Національної ради місцевому каналу ТРК „САТ-плюс” із Слов’янська Донецької обл. та провайдеру програмної послуги ТОВ „Кабельна інформаційна телевізійна система” із Запоріжжя винесені попередження у зв’язку з порушенням умов ліцензії і чинного законодавства.

  Порушення ТОВ „ТРК” САТ-плюс” стосувалися програмної концепції мовлення. Зокрема, виявлені розбіжності щодо мови ведення програм та обсягу мовлення. Зменшився обсяг власних, вітчизняних, розважальних, дитячих програм, фільмопоказу та реклами, в той час, як збільшився показ програмних продуктів категорії „інше”, до якої входять інформаційні та просвітницькі передачі.

  До провайдера програмної послуги ТОВ „Кабельна інформація телевізійна система” застосована санкція „попередження” через порушення умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та невиконання рішень Національної ради № 2347 від 23.12.2008 та № 694 від 14.04.2009.

  У результаті позапланової перевірки було виявлено три порушення. По-перше, загальна кількість програм перевищувала встановлену норму (дозволено 60, а транслювалися 65). По-друге, не ретранслювалися передбачені ліцензією 14 програм. Натомість, без дозволу Національної ради, ретранслювалися інші 17 програм. По-третє, на час проведення моніторингу в мережі ТОВ „Кабельна інформаційна телевізійна система” зафіксована ретрансляція 2 неадаптованих іноземних програм: „Первый канал. Всемирная сеть” та “REN-TV”.

  Національна рада вимагає від обох компаній протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства та через два тижні після цього надати письмовий звіт до Національної ради, завізований представником Національної ради у відповідній області.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.