Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Нацрада ТБ і РМ. Європейська платформа регуляторних органів проводить 32-ге засідання


  7 октября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Нацрада ТБ і РМ. Європейська платформа регуляторних органів проводить 32-ге засідання


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 303 від 7 жовтня 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  Сьогодні, 7 жовтня 2010 р., в Бєлграді розпочалася робота 32-го засідання Європейської платформи регуляторних органів, участь у якому бере голова Національної ради Володимир Манжосов.

  На початку засідання учасники ознайомилися з особливостями медійного простору Сербії, затвердили протокол попереднього засідання, яке проходило в місті Барселоні 12–14 травня 2010 року, переглянули видатки з бюджету організації в 2010 році та проект бюджету на наступний рік. Також розглянуто питання приєднання до організації нових членів – Національної комісії з питань комунікацій Грузії та Національної комісії з питань телебачення і радіо Вірменії.

  Під час першого пленарного засідання обговорено питання регулювання реклами, зокрема, щодо різних законодавчих норм та підходів до її регулювання в країнах Європи. Було зазначено, що регулювання телереклами в Європі пройшло складний шлях, розвиваючись разом із рекламним ринком. Після прийняття Директиви Європейського Парламенту і Ради про телебачення без кордонів у 1989 році більшість європейських країн здійснювали регулювання телевізійної реклами відповідно до положень цього нормативного документа.

  З розвитком ринку здійснено декілька спроб модернізації законодавства у сфері регулювання телерадіомовлення, результатом чого стало прийняття Європарламентом 2007 року переглянутої Директиви про аудіовізуальні медіа-послуги, яка дещо спростила правила регулювання реклами. За визначенням Європейської Комісії, «менш деталізовані, більш гнучкі та орієнтовані на майбутнє правила телевізійної реклами сприятимуть кращому фінансуванню телевізійного контенту» («Commission welcomes start of a new era for Europe’s audiovisual media”, прес-реліз, 29 листопада 2007 р.).

  Нові норми, з одного боку, надали мовникам можливість бути більш комерційно гнучкими, а з другого, поставили перед європейськими регуляторами нові завдання щодо забезпечення відповідного рівня захисту традиційного телевізійного середовища. У цьому контексті країни-члени обмінялися досвідом із питань, пов’язаних із регулюванням реклами.

  Окрім того, відбулися засідання:

  - робочої групи з питань регулювання прихованої реклами,

  - робочої групи з питань регулювання телебачення в Інтернеті,

  - робочої групи з питань суспільного мовлення.

  Представники Європейської Комісії та Ради Європи ознайомили учасників із останніми змінами у європейській медіа-політиці.

  Засідання продовжить свою роботу 8 жовтня ц.р.


  Додаткова інформація

  Порівняльна таблиця положень щодо регулювання реклами та спонсорства.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.