Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Двом телерадіоорганізаціям Національна рада оголосила попередження


  5 октября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Двом телерадіоорганізаціям Національна рада оголосила попередження


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 298 від 5 жовтня 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  На засіданні Національної ради 5 жовтня було розглянуто результати планових та позапланових перевірок низки телерадіокомпаній.

  Зокрема, ТОВ „ТРК „Світ”, м. Кіровське Донецької обл., за результатами планової перевірки було оголошено попередження, оскільки зафіксовано факт відсутності передбаченого ліцензією ефірного телевізійного мовлення. Представник ТРК „Світ”, присутній на засіданні Національної ради, пояснив, що телекомпанія не здійснювала мовлення через брак фінансування. Нині тривають переговори зі спонсорами, і найближчим часом компанія знову почне мовити. Національна рада ухвалила рішення оголосити попередження та зобов’язала керівництво цієї телерадіоорганізації протягом місяця усунути порушення.

  Ухвалено також рішення про застосування санкції „оголошення попередження” за результатами позапланової перевірки щодо вінницької ТРК „Еверест” у зв’язку з порушенням умов ліцензії та чинного законодавства.

  Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ „ТРК „ДЕВКОМ”, м. Сімферополь, АР Крим, зважаючи на пояснення керівництва цієї телерадіокомпанії, Національна рада ухвалила рішення призначити додаткову перевірку у зв’язку з необхідністю всебічного розгляду стану діяльності ліцензіата.

  Серед інших на засіданні Національної ради розглядалися і результати позапланової перевірки ДП „ТРК „Центр”, м. Сімферополь, АР Крим, проведеної у зв’язку із заявою цієї телерадіоорганізації про скасування санкції „оголошення попередження”. Перевіркою зафіксовано порушено умов ліцензії та Закону України „Про рекламу”, тому Національна рада відмовила компанії у скасуванні санкції „оголошення попередження” і зобов’язала керівництво ДП „ТРК „Центр” протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства.

  „Якщо порушення не будуть усунені, компанія отримає друге попередження від Національної ради”, – наголосив голова Національної ради Володимир Манжосов.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.