Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Заява ВАТ «Укртелеком»


  4 октября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Заява ВАТ «Укртелеком»04.10.2010 Останнім часом в засобах масової інформації поширюються коментарі щодо правомірності надання ВАТ «Укртелеком» послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку за відсутності ліцензії на цей вид послуг.

  З цього приводу повідомляємо наступне. З метою продовження строку дії ліцензії ВАТ «Укртелеком», завчасно, у встановленому законодавством порядку, звернулось до Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

  У передбачений законом строк НКРЗ рішення не прийняло. Вважаючи такі дії НКРЗ неправомірними, ВАТ «Укртелеком» оскаржило їх у суді. Товариство впевнено, що згідно з законодавством має право на продовження строку дії ліцензії.

  Законність та обґрунтованість позиції товариства підтверджується обставинами, встановленими рішенням адміністративного суду у справі між ВАТ «Укртелеком» та Державною інспекцією зв’язку України, а також висновками Міністерства юстиції України і Міністерства транспорту та зв’язку України.

  У залежності від результатів розгляду справи або буде продовжено строк дії існуючої ліцензії, або ВАТ «Укртелеком» отримає нову ліцензію. Разом з тим, вважаємо, що ВАТ «Укртелеком» на цей час надає послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку правомірно, а існуюча ситуація не може істотно вплинути на операційну діяльність та вартість товариства.


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.