Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада ТБ і РМ. Триває імплементація Плану дій Ради Європи для України


21 сентября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Нацрада ТБ і РМ.  Триває імплементація Плану дій Ради Європи для України


УКРАЇНА

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБА


вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


№ 271 від 20 вересня 2010 р.

Повідомлення для ЗМІ

17 вересня 2010 року в Міністерстві закордонних справ України відбулося виїзне засідання Керівного комітету Секретаріату Ради Європи, метою якого було здійснення оцінки реалізації поточного Плану дій для України на 2008–2011 роки та обговорення пропозицій до проектів нового Плану дій на 2011–2014 роки.

У засіданні брали участь делегація Ради Європи на чолі з Генеральним директором у справах демократії та політичних питань Ж.-Л. Лораном та представники міністерств і відомств України, залучених до програм співробітництва з Радою Європи в рамках Плану дій.

Під час засідання представники Ради Європи представили звіт про стан виконання проектів Плану за період з липня 2009 по липень 2010 років, у якому надали позитивну оцінку співробітництву між Україною та Радою Європи, зокрема в рамках проекту «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі», партнером якого є Національна рада.

Щодо розгляду проектних пропозицій до Плану дій на 2011–2014 роки, представники Ради Європи висловили готовність максимально врахувати пропозиції української сторони і зокрема Національної ради. В основному це стосується надання допомоги в підготовці плану переходу від аналогового до цифрового мовлення, вивчення європейського досвіду та практики впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення, розробки методичних рекомендацій щодо процедури застосування Конвенції та сприяння в удосконаленні медіа-законодавства відповідно до європейських стандартів.


Прес-служба Національної ради


Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.