Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій


17 июня 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
НКРЗ  схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
СЕКТОР ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗМІ ТА ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ

тел.: 044 569 71 03, 278 08 13
вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
web: www.nkrz.gov.ua, e-mail: press@nkrz.gov.ua

17.06.2010 13.37 Сьогодні, 17 червня, на черговому засіданні НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій "Про виконання вимог чинного законодавства щодо реєстрації суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій".

У зв’язку з численними порушеннями здійснення діяльності з надання послуг доступу до мережі Інтернет, Комісія звертається до Асоціацій "ІнАУ", "ТЕЛАС", Телекомунікаційної палати України, Української Асоціації IP-операторів, Асоціації учасників ринку Інтернет України за сприянням щодо дотримання чинного законодавства суб’єктами господарювання. При цьому НКРЗ керується Законом України "Про телекомунікації" та "Правилами взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування" (рішення НКРЗ № 155 від 08.12.2005 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 27.01.2006 за №71/11945).

Комісія вимагає від учасників ринку недопущення взаємоз’єднань з суб'єктами господарювання, які не пройшли процедуру реєстрації в НКРЗ та/або не мають ліцензій. Згідно з підпунктом 3.2.2 Правил операторам телекомунікацій забороняється створювати взаємоз’єднання, якщо одна із сторін взаємоз’єднання не внесена до реєстру НКРЗ відповідно до вимог частини першої статті 42 Закону та/або здійснює діяльність без ліцензії.

Таким чином, існуючі взаємоз’єднання, що побудовані з порушенням вимог Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування, мають бути приведені відповідно до чинного законодавства або ліквідовані.

Источник: Прес група НКРЗ
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.