Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • PEOPLEnet виступить з презентацією «Інформаційні мережі третього покоління. Можливості, технології, прикладні рішення для бізнесу» в Одесі


  16 апреля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  PEOPLEnet виступить з презентацією «Інформаційні мережі третього покоління. Можливості, технології, прикладні рішення для бізнесу» в ОдесіЗ 22 по 25 квітня у виставковому комплексі Одеського морського торгівельного порту відбудуться дві спеціалізовані виставки: дев'ята автомобільна виставка «Одеса АавтоШоу 2010» і перша спеціалізована виставка «Безпечне місто 2010». PEOPLEnet запрошує відвідати два масштабних і захоплюючих заходи та обговорити актуальні питання використання бездротових технологій для оптимізації й управління бізнесу.

  «Одеса АвтоШоу 2010» - яскраве видовище, що з року в рік дивує красою і потужністю автомобільного мистецтва, покликане зібрати прихильників авто та представників провідних автосалонів, що презентують новинки світового автопрому. Понад 20 автомобільних брендів, більше, ніж 200 одиниць транспорту традиційно розміщуються на території виставкового комплексу на квітневому виставку «Одеса АвтоШоу».

  «Безпечне місто 2010» - цього року вперше відкриє двері для демонстрації новітніх досягнень вітчизняних і зарубіжних компаній у сфері безпеки. Захід покликаний укріпити взаємодію державних структур, промислових і ділових кіл у вирішенні загальних проблем забезпечення безпеки громадян, підприємств і організацій.

  22 квітня о 16:30 представники компанії PEOPLEnet виступатимуть з презентацією на тему: «Інформаційні мережі третього покоління. Можливості, технології, прикладні рішення для бізнесу», в ході якої обговорюватимуться питання бездротових рішень для бізнесу в епоху розвитку IT інфраструктури, що сприяють оптимізації, мобілізації та удосконаленню бізнес-процесів, збільшенню продуктивності та підвищенню конкурентоспроможності.


  ПрАТ «Телесистеми України» (ТМ "PEOPLEnet») – національний провайдер телекомунікаційних послуг, лідер на ринку швидкісного мобільного Інтернету в Україні. PEOPLEnet - перший український 3G оператор з найширшим покриттям.

  Источник: PEOPLEnet – національний провайдер телекомунікаційних послуг
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.