Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Чи дивитимуться поляки футбольні матчі Євро-2012 у цифровому телебаченні?


  8 апреля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Европа | Добавил: Сергей Никандров
  Чи дивитимуться поляки футбольні матчі Євро-2012 у цифровому телебаченні? У Польщі минулого тижня уряд завершив роботу над законопроектом про запровадження у країні цифрового телебачення. Справа за польським Сеймом: після ухвалення ним такого закону в Польщі мають припинити трансляцію дотеперішнього аналогового сигналу усіх телевізійних каналів. Однак, шлях до цифрового телебачення може виявитися доволі складним.

  Згідно з планами уряду, Польща від 2012 року має започаткувати революцію, яку можна порівняти з тією, що відбулась тут кілька десятків років тому, коли на екранах польських телевізорів чорно-біле зображення було замінене кольоровим. Йдеться про запровадження у країні цифрового телебачення у форматі підвищеної якості зображення HD.

  «Позиція уряду така: із 31 липня 2013 року повністю припинити на території країни подачу аналогового телевізійного сигналу. Однак вже від середини 2012 року територія Польщі в цілому має бути «покрита» цифровим сигналом телебачення. Під час перехідного періоду з різних міркувань дозволятиметься паралельне використання, як аналогового, так і цифрового сигналу», – розповіла віце-міністр інфраструктури Польщі Маґдалена Ґай.

  Про складність проблеми свідчить те, що під час засідання уряду дискусія навколо цього законопроекту тривала понад три години, зауважує віце-міністр.

  Фахівці вказують на цілу низку причин, котрі перешкоджають запровадженню цифрового телебачення в Польщі.

  По-перше, керівники комерційних і громадських телеканалів та власники мережі кабельного й супутникового телебачення не можуть досягти порозуміння стосовно технічних обґрунтувань майбутнього цифрового сигналу телебачення.

  Міністерство інфраструктури Польщі хоче запровадити в країні систему цифрового телебачення MPG4. Це означає, що до телевізорів, які не відповідають вимогам цього цифрового формату, потрібно буде купити спеціальний декодер. Фахівці підраховують, що проблема стосується півтора мільйона телевізорів і обійдеться полякам у близько 90 мільйонів євро.

  По-друге, представники урядових кіл побоюються, що заміна старих телевізорів на сучасні збігатиметься з початком футбольних матчів чемпіонату Євро-2012. Такого скандалу польські футбольні вболівальники урядові не простять, наголошують оглядачі.

  На рішення уряду стосовно цифрового телебачення у Польщі з нетерпінням чекає державне Управління з питань електронного зв’язку, оскільки йому доручають займатися технічним обґрунтуванням цифрового телебачення. Ідеться про те, що без рішення уряду не вдасться притягти до співробітництва власників телеканалів, котрі будуть згуртовані в рамках єдиного польського пакету цифрових телевізійних послуг.

  Источник: Спілка кабельного телебачення України
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.