Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Офіційне повідомлення «Укртелеком»


  26 февраля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Офіційне повідомлення «Укртелеком»22 лютого 2010 року відбувся брифінг Голови Правління ВАТ «Укртелеком» щодо ніби-то зміни керівництва компанії.

  У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації щодо начебто звільнення Голови Правління Наглядовою радою ВАТ «Укртелеком» на своєму позачерговому засіданні, що відбулося 10 лютого 2010 року, Головою Правління компанії Георгієм Дзеконом на брифінгу оприлюднено офіційну заяву щодо неправдивості зазначеної інформації. Георгій Дзекон зазначив, що жодних юридичних та правових підстав для його звільнення з посади Голови Правління не існує. На підтвердження цього керівник Апарату Наглядової Ради ВАТ «Укртелеком» заявив про нелегітимність протоколу засідання Наглядової Ради від 10 лютого 2010 року. Свідченням чого є і відкликання своїх підписів під протоколом членів Наглядової Ради Сергія Бухаленкова, Миколи Бурмаки та Ігоря Рубана.

  Крім того, згідно з офіційною заявою Міністерства транспорту та зв’язку України, міністерство, яке є органом, уповноваженим управляти корпоративними правами держави стосовно ВАТ «Укртелеком», не приймало жодного рішення щодо кадрових змін в керівництві компанії.

  Нагадаємо, що Георгія Дзекона призначено на посаду Голови Правління ВАТ «Укртелеком» рішенням Загальних зборів акціонерів 7 серпня 2008 року як вищим органом управління товариства.

  Для з’ясування факту появи фальсифікованого протоколу з рішенням Наглядової Ради Товариства від 10 лютого цього року Георгій Дзекон має намір звернутись до прокуратури.

  Також Голова Правління спростував інформацію щодо критичного фінансового стану компанії.

  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.