Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Група "Інтер" тисне на Національну раду


  24 февраля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Група "Інтер" тисне на Національну раду


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 38 від 24 лютого 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ


  Віктор Понеділко заявляє про тиск на Національну раду


  Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віктор Понеділко заявляє про те, що він має беззаперечні докази тиску на нього як члена регуляторного органу. „Сімейство Хорошковських веде жорстоку війну із Національною радою по принципу – „нам все, никому – ничто”, – заявив він сьогодні, 24 лютого, на брифінгу Національної ради.

  Нагадаємо, 17 лютого телеканал НТН, що входить у медіа-групу „Інтер”, поширив у ЗМІ заяву про незаконні дії Національної ради, викликану проведеним Національною радою конкурсу на телерадіочастоти.

  Заява Віктора Понеділка спричинена постановами Відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у місті Києві про відкриття виконавчого провадження щодо двох членів Національної ради Тетяни Лебедєвої і Віктора Понеділка. Постановами, відповідно до двох ухвал Київського окружного адміністративного суду за позовом ТОВ „Телерадіокомпанія „Музика ТВ”, забороняється Лебедєвій Т.Я. і Понеділку В.І. здійснювати повноваження членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, брати участь у засіданнях Національної ради і підписувати документи та вчиняти будь-які дії від імені Національної ради до набрання рішенням у даній адміністративній справі законної сили.

  Коментуючи ситуацію, член Національної ради Віктор Понеділко заявив, що з цілковитою впевненістю можна стверджувати, як саме мають закінчитися ці судові розгляди. Адже згідно з Конституцією України та Законом України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” члени Національної ради і призначаються на посади, і звільняються з посад лише Указами Президента України та Постановами Верховної Ради України. Він також додав, що Верховна Рада України двічі виносила на розгляд питання про його звільнення з посади члена Національної ради, але це рішення двічі не було підтримане. Отже, Верховна Рада України підтвердила його легітимність на цій посаді. Те саме стосується і члена Національної ради Тетяни Лебедєвої.

  Віктор Понеділко зауважив, що відповідно до чинного законодавства, він має 7 днів на добровільне виконання постанови виконавчої служби. А в ці сім днів він може цілком законно працювати на своїй посаді та обдумувати, як вчинити далі. „Якщо ми говоримо про закон і Конституцію, то там написано, що ніхто не має права виконувати злочинні рішення та накази. І я можу трактувати це як злочинні рішення. Я можу трактувати це як тиск, системний тиск”, – сказав він.

  Зрозуміло, що ухвали Київського окружного адміністративного суду будуть оскаржені, однак лише після того, коли „боржники”, як зазначається в постановах, надісланих до Національної ради 24 лютого, ці ухвали отримають.

  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.