Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою попереднього регулювання


16 февраля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою попереднього регулювання12 лютого 2010 року під головуванням члена НКРЗ Володимира Пащука, за участі члена НКРЗ Людмили Артюшенко, працівників апарату НКРЗ відбулося засідання Робочої групи з питань аналізу ринків зв’язку з метою попереднього регулювання.

У ході засідання розглянуто питання щодо збору та обробки форм звітності операторів телекомунікацій у 2009 році, а також відповідності показників для формування інформаційно-аналітичної бази для проведення аналізу ринків телекомунікаційних послуг. За результатами обговорення учасники Робочої групи дійшли згоди щодо необхідності удосконалення форм звітності та інструкцій з їх заповнення.

\Учасниками засідання заслухано аналітичну інформацію про стан і розвиток галузі зв’язку за 2009 рік.

У ході засідання заслухано інформацію про пакет реформ в секторі телекомунікацій ЄС, які були прийняті Радою та Європарламентом наприкінці 2009 року, а саме:

- заснування Європейського органу телекомунікаційних регуляторів (BEREC);

- прийняття Директиви 2009/140/ ЄC щодо змін до Директиви 2002/21/ЄC «Про спільні правові рамки для електронних комунікаційних мереж та послуг», що набула чинності з 18.12.09; Директиви 2002/19/ЄС «Про доступ та з’єднання електронних комунікаційних мереж та пов’язаного оснащення», Директиви 2002/20/ЄC «Про дозвіл електронних комунікаційних мереж та послуг».

Нормами зазначеної директиви розширено повноваження національних регуляторних органів в частині отримання від операторів телекомунікацій необхідної для аналізу ринків інформації, в т.ч. про перспективи розвитку мереж та послуг та накладання регуляторних обов’язків на вертикально інтегрованих операторів, які мають істотну ринкову перевагу на тісно пов'язаних ринках. Крім того, з 18 до 7 скорочено перелік ринків телекомунікаційних послуг, які рекомендовані для попереднього ex-ante регулювання.

- трансформацію пакету телекомунікаційної реформи з питань сектору телекомунікацій у національне законодавство держав-членів ЄС буде проведено до червня 2011 року

Крім того, на засіданні обговорено питання щодо внесення змін до Переліку ринків телекомунікаційних послуг в Україні, прийнятих для аналізу з метою попереднього регулювання, в частині визначення ринку інфраструктури.

Учасники засідання вирішили провести наступну Робочу групу 3 березня 2010 року.

Источник: Прес група НКРЗ
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.