Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

З брифінгу Національної ради 10 лютого


10 февраля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
З брифінгу Національної ради 10 лютого


УКРАЇНА

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБА


вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


№ 26 від 10 лютого 2009 р.

Повідомлення для ЗМІ


З брифінгу Національної ради 10 лютого


10 лютого 2010 року відбувся брифінг за участю першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка та заступника голови Національної ради Юрія Плаксюка.

Під час брифінгу Андрій Мирошніченко повідомив журналістів про те, що чергове засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення не відбулося. За його словами, це сталося тому, що на нього не з’явилися троє членів Національної ради. Ігор Курус попередив, що він захворів, інші про свою відсутність нічого не повідомляли.

На чергове засідання виносилося 141 питання, були запрошені керівники телерадіоорганізацій і провайдери програмної послуги, більшість з яких приїхала до Києва з областей.

Юрій Плаксюк, характеризуючи ситуацію з проведенням засідань, зазначив: «Це нехтування й ігнорування інтересів телерадіоорганізацій та інформаційного простору держави».

З огляду на присутність 5 членів Національної ради було ухвалено продовжити засідання від 17 червня 2009 року, яке не було закрите. До його порядку денного внесено всі питання, які мали розглядатися на засіданні 10 лютого, та долучено три питання з голосу. Розглянули ж члени Національної ради в основному питання регіональних та місцевих телерадіоорганізацій, у тому числі заслухали концепції всіх присутніх претендентів конкурсу на телерадіомовлення, оголошеного 28 жовтня 2009 року. Ухвалення рішень щодо визначення переможців конкурсу перенесено на пізніший термін.

Андрій Мирошніченко пояснив, що присутні члени Нацради пішли на цей крок, аби забезпечити належну роботу конституційного органу та не примушувати керівників телерадіоорганізацій для вирішення невідкладних питань приїжджати до Києва вдруге, витрачаючи час і кошти. «Ми у стані працювати та приймати рішення, і формально залишаємося у рамках регламенту Національної ради», – наголосив перший заступник голови Національної ради.

Прес-служба Національної ради


Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.