Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • НКРЗ схвалила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2004 р. № 773» - ОНОВЛЕНО.


  28 января 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  НКРЗ схвалила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2004 р. № 773» - ОНОВЛЕНО.Сьогодні, 28 січня 2010 року, на черговому засіданні НКРЗ схвалила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2004 р. № 773» (далі-Постанова) щодо розмірів та порядку зарахування плати за видачу, переоформлення, видачу дубліката, копії ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій і продовження строку її дії.

  Зважаючи на те, що у новій редакції Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного відсутнє ліцензування Аудіотексу та видача окремих ліцензій на надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку лише з використанням IP-телефонії, НКРЗ прийнято рішення щодо внесення змін до Постанови, а саме скасувати відповідні позиції щодо сплати за видачу таких ліцензій. Також, проектом встановлюється, що ліцензія для надання послуг міжміського телефонного зв’язку буде видаватись не менш ніж на два регіони.

  Крім того, розробленим проектом змін передбачено приведення позицій Постанови до вимог статті 42 Закону України «Про телекомунікації» в частині ліцензування діяльності з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж (телемереж) та надання в користування каналів електрозв’язку.

  Источник: Прес група НКРЗ
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.