Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікацій


  14 января 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Підписано План взаємодії ДАЗ та НКРЗ з питань телекомунікаційНаприкінці 2009 року Голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Сергій Колобов і заступник Міністра транспорту та зв’язку України – Голова Державної адміністрації зв’язку Микола Гончар підписали План взаємодії відомств з питань телекомунікацій на 2010 рік.

  «Подібний план діяв у 2009 році і передбачав спільну роботу ДАЗ та НКРЗ. На жаль, у минулому році Державна адміністрація зв’язку виконала свої зобов’язання не більше ніж на 5%. Сподіваємось, що нове керівництво ДАЗ забезпечить виконання намічених завдань» – зазначив Голова НКРЗ Сергій Колобов.

  Планом передбачено упродовж року підготувати та внести зміни до галузевих нормативно-правових актів та керівних нормативних документів, зокрема, розробити Порядок проведення експертизи при досудовому вирішенні спорів операторів телекомунікацій, Правила взаємодії у складі телекомунікаційних мереж загального користування мереж з різними технологіями обробки, комутації, перенесення сигналів, Положення про порядок здійснення координації частотних присвоєнь України, внести зміни до Національного плану нумерації та Плану використання радіочастотного ресурсу України тощо.

  Реалізація заходів зазначеного Плану сприятиме ефективному механізму державного регулювання галузі, розвитку доброчесної конкуренції на ринку телекомунікацій, подальшому задоволенню попиту споживачів якісними телекомунікаційними послугами, а також забезпечить розвиток галузі на основі мереж наступного покоління з використання пакетних технологій передачі та комутації, надасть споживачам можливість вибору постачальників телекомунікаційних та інформаційних послуг.

  Источник: Прес група НКРЗ
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.