Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?НКРЗ: Відбулася зустріч з експертом Міжнародного союзу електрозв’язку у галузі електронних комунікацій Людмилою Ієшєану


16 декабря 2009 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
15 грудня відбулася зустріч з експертом Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) у галузі електронних комунікацій Людмилою Ієшєану за участі членів НКРЗ Людмили Артюшенко, Володимира Пащука, фахівців НКРЗ.

Мета зустрічі – обговорення в рамках проекту технічної допомоги МСЕ питань щодо необхідності створення Фонду універсальних телекомунікаційних послуг в Україні.

У ході зустрічі розглянуто питання впровадження Директив ЄС про універсальні послуги, проблеми створення Фонду універсальних послуг на Україні та досвід країн Євросоюзу та СНД, тощо.

На завершення Людмила Ієшєану рекомендувала впровадити на законодавчому рівні Директиви Євросоюзу щодо ліцензування, інтерконекту, універсальних послуг, ролі регулятора.

Обговорення питання щодо створення Фонду універсальних послуг в Україні продовжується у форматі робочої групи за участі спеціалістів Держзв’язку та НКРЗ та завершиться наданням експертного висновку та пропозицій із зазначених питань у вигляді офіційного звіту МСЕ.

Источник: Прес група НКРЗ
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.