Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты
 • Обзор телевизора Samsung ue32n5300auxua

 • Наявність позначки UA/UCRF на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації.


  2 декабря 2009 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Наявність позначки UA/UCRF на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації.


  Наявність позначки UA/UCRF
  Наявність позначки UA/UCRF на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації.
  на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації або підставою для внесення коду ІМЕІ телефону до узагальненої бази даних


  Для того, щоб бути впевненим у законності походження та надійності експлуатаційних характеристик мобільного телефону, який купується в торговельній мережі, громадяни України справедливо вимагають від продавців виконання послуг, закріплених законодавчими актами, зокрема з перевірки наявності коду ІМЕІ телефону в базі даних.

  Проте, з різних причин, продавці деяких пунктів реалізації відмовляються надавати повний перелік таких послуг. У кращому випадку, ці послуги обмежуються лише показом покупцеві позначки
  Наявність позначки UA/UCRF на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації.
  , яка знаходиться на корпусі телефону під акумулятором. Продавці запевняють людей у тому, що позначка
  Наявність позначки UA/UCRF на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації.
  є найкращою гарантією сертифікації мобільного телефону та наявності його коду ІМЕІ в узагальненій базі даних Українського державного центру радіочастот, і тим самим вводять їх в оману. Так деякі продавці, можливо, намагаються збувати телефони, які потрапили до України незаконним шляхом, а тому і не занесені до реєстру.

  Насправді ж, відсутність кодів ІМЕІ телефонів в узагальненій базі даних означає, що трубки автоматично опиняються у сірому списку і будуть обслуговуватися оператором лише протягом трьох місяців. Після цього терміну оператори відключать телефони назавжди.
  УДЦР в черговий раз наголошує, що наявність позначки
  Наявність позначки UA/UCRF на корпусі мобільного телефону не є гарантією його сертифікації.
  на корпусі телефону не є гарантією сертифікації мобільного телефону або підставою для внесення його коду ІМЕІ до узагальненої бази даних. Ця позначка лише свідчить про те, що телефони цієї моделі адаптовані (підготовлені) виробником для поставки в Україну.

  То ж ще раз нагадуємо покупцям мобільних телефонів:

  Купуйте лише ті телефони, коди ІМЕІ яких вже внесені до бази даних кодів ІМЕІ. Вимагайте також від продавців виконання правил з перевірки законності походження цього телефону.

  Також повідомляємо, що згідно Порядку реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, затвердженого Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 05.02.2009 №1339 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17.03.2009 №243/16259, у торговельній мережі не дозволяється реалізація терміналів, коди IMEI яких відсутні в узагальненій базі даних кодів IMEI терміналів.

  Нагляд за дотриманням вимог законодавства суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП), покладено на Державну інспекцію зв’язку України.

  Прес-центр Українського державного центру радіочастот

  Источник: Пресс-релиз НКРЗ
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.