Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • Національна рада не буде проводити позапланових перевірок під час виборів.


  26 ноября 2009 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Національна рада не буде проводити позапланових перевірок під час виборів.


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 236 від 26 листопада 2009 р.
  Повідомлення для ЗМІ


  Національна рада не буде проводити позапланових перевірок під час виборів


  На засіданні Національної ради 25 листопада було прийнято за основу рішення про особливий порядок проведення позапланових перевірок під час виборчого процесу.

  На брифінгу, що відбувся після засідання, перший заступник голови Національної ради Андрій Мирошніченко сказав, що Національна рада вирішила не проводити позапланових перевірок на час виборчого процесу, рішення буде доопрацьовано і прийнято остаточно на засіданні наступного тижня. „Користуючись нагодою, я хочу донести до всіх мовників, що це не означає, що ми не будемо проводити постійні моніторинги і стежити за діяльністю телекомпаній, – наголосив він. – Це стосується звичайної частини діяльності телерадіокомпаній, а не можливих порушень під час виборчого процесу”. Результати моніторингів будуть розглянуті по закінченні виборчої кампанії.

  Андрій Мирошніченко зазначив, що основною функцією Національної ради, відповідно до чинного Закону України „Про вибори Президента України”, є здійснення моніторингів і донесення інформації до всіх суб’єктів виборчого процесу: кандидатів на пост Президента України, ЦВК і всіх громадян України, які мають право вибору.

  Він також повідомив, що у п’ятницю відбулося чергове засідання робочої групи, яка затверджена відповідним рішенням Національної ради. Було вирішено здійснювати глибинний аналіз усього моніторингового матеріалу, який постійно проводить Національна рада і представники в областях. У разі виявлення ознак порушень робоча група робитиме спеціальні прес-релізи, які надсилатиме до ЦВК і всіх вісімнадцяти кандидатів, які беруть участь у виборчому процесі. „Таким чином, кожен із кандидатів, маючи офіційну інформацію моніторингів, може оскаржити в адміністративному суді будь-які події, що, на їхню думку, порушують їхні права”, – наголосив Мирошніченко.

  Прес-служба Національної ради


  Источник: Пресс-служба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.