Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?



Популярные статьи





Нацрада призначила перевірки телерадіоорганізацій, що мовлять у багатоканальних цифрових мережах


28 сентября 2009 | Телекоммуникации / Пресс-релизы / Украина / На русском языке | Добавил: Евгений Ленов
На черговому засіданні, що відбулося сьогодні у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, ухвалено рішення про проведення комплексних перевірок телерадіокомпаній і провайдерів програмної послуги, що ведуть мовлення у багатоканальних цифрових мережах.

Відповідальний секретар Національної ради Владислав Лясовський повідомив журналістам, що це рішення викликане нещодавнім обговоренням питань, пов’язаних із впровадженням в Україні суспільного та цифрового мовлення, в Раді національної безпеки і оборони України.

„До 20015 року залишилося зовсім мало часу, а впровадження цифрового мовлення в Україні гальмується. На жаль, ми можемо констатувати певні кризові явища, які вплинули на розвиток цифрового телебачення. Сьогодні йде активна робота щодо вироблення нової програми дій, і перше рішення Національної ради – це провести повний моніторинг і перевірку всіх компаній, які мали можливість працювати у цій сфері упродовж різних термінів”, – зазначив він.

Другий, позитивний момент, на який звернув увагу Владислав Лясовський, це подолання певних розбіжностей між різними державними органами, які опікуються впровадженням цифрових технологій в Україні. „Сьогодні ми маємо констатувати певні спільні позиції щодо Плану розвитку цифрового телебачення і з Мінтрансом, і з нашими колегами з НКРЗ, з Кабінетом Міністрів, і врешті-решт з РНБО. Дуже важливо знаходити спільні рішення і з індустрією, з телеканалами, які будуть працювати в цифрі”, –заявив відповідальний секретар Національної ради.

Найближчим часом, сказав Лясовський, буде створено робочу групу, в яку входитимуть представники державних інституції телерадіоінформаційної галузі та представники телеіндустрії. „Незабаром ми зможемо надати повну інформацію стосовно плану наших заходів щодо впровадження цифрового телебачення на найближчий період, з огляду на рішення, яке буде ухвалене Радою національної безпеки і оборони України”, – наголосив він.

Источник: Пресс-служба НацРади з Питань Телебачення і Радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 



Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.