Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

НКРЗ затвердила зміни до правил ввезення та реалізації РЕЗ та ВП


17 сентября 2009 | Телекоммуникации / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
Сьогодні, 17 вересня 2009 року, на черговому засіданні Національна комісія з питань регулювання зв’язку України затвердила зміни до Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (далі – Положення) та зміни до Порядку реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (далі – Порядок).

Зміни до Положення мають на меті:

– вдосконалення процедури отримання дозволів на ввезення РЕЗ та ВП, а саме, надання можливості виправлення або змін в отриманні дозволів за встановленою процедурою, що позбавляє суб’єкта господарювання повторно сплачувати кошти за новий дозвіл, а тільки за його переоформлення;

– визначення чітких підстав для відмови у внесенні кодів ІМЕІ до узагальненої бази під час отримання дозволів на ввезення;

– визначення порядку внесення до узагальненої бази кодів кінцевого обладнання стільникового зв’язку, що містить коди ІМЕІ, але не є радіотелефонами (системи сигналізації, ноутбуки тощо).

Зміни, які внесені до Порядку, стосуються вдосконалення процедури видачі дозволів на реалізацію та введення процедури внесення кодів ІМЕІ до узагальненої бази терміналів, які виробляються на території України. Відповідно до Порядку внесення кодів ІМЕІ до узагальненої бази здійснюватиметься на безоплатній основі.

Вищезгадані документи буде направлено на погодження до заінтересованих органів виконавчої влади.

Источник: Пресс-служба НКРЗ
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.