Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

У 16 містах України пройдуть «Ночі французької анімації»


11 июня 2009 | Кино / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов

19 червня в Києві стартує проект «Ночі французької анімації», який буде показаний в 16 українських містах.

Програма «Ночей французької анімації» складена з кращих новинок анімаційних Канн – Міжнародного анімаційного фестивалю в Анессі, що існує з 1960 року.


Цей кінофорум щорічно збирає провідних мультиплікаторів-початківців зі всього світу і дає їм можливість представити свої кращі роботи. Особлива увага на фестивалі приділяється новаторським, винахідливим і оригінальним анімаційним роботам.


Програма «Ночей французької анімації» складається з п`яти тематичних збірок, до яких увійшли 40 кращих французьких мультфільмів фестивалю Анессі.


Назви збірок: «Іграшки, Ах!», «Любов», «Робота над помилками», «Вовки і собаки», «Ми не машини».


Ночі французької анімації пройдуть з 19 червня в Києві і Львові, з 25 червня – у Рівно, з 26 червня – в Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Луганську, Житомирі, Черкасах, Чернівцях, Сімферополі і Севастополі.


В українській столиці фестиваль стартує 19 червня в кінотеатрі «Київ».


Нагадаємо також, що 28 травня в Києві відкрився другий щорічний фестиваль «Літній сезон культового кіно». У рамках фестивалю в цей четвер, 11 травня, у прокат вийде французька драма «Клас» (інша назва – «Між стін») режисера Лорана Канте, яка завоювала в 2008 році Золоту пальмову гілку на 61-му Каннском кінофестивалі.Источник: УНИАН
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.