Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • У 16 містах України пройдуть «Ночі французької анімації»


  11 июня 2009 | Кино / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов

  19 червня в Києві стартує проект «Ночі французької анімації», який буде показаний в 16 українських містах.

  Програма «Ночей французької анімації» складена з кращих новинок анімаційних Канн – Міжнародного анімаційного фестивалю в Анессі, що існує з 1960 року.


  Цей кінофорум щорічно збирає провідних мультиплікаторів-початківців зі всього світу і дає їм можливість представити свої кращі роботи. Особлива увага на фестивалі приділяється новаторським, винахідливим і оригінальним анімаційним роботам.


  Програма «Ночей французької анімації» складається з п`яти тематичних збірок, до яких увійшли 40 кращих французьких мультфільмів фестивалю Анессі.


  Назви збірок: «Іграшки, Ах!», «Любов», «Робота над помилками», «Вовки і собаки», «Ми не машини».


  Ночі французької анімації пройдуть з 19 червня в Києві і Львові, з 25 червня – у Рівно, з 26 червня – в Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Луганську, Житомирі, Черкасах, Чернівцях, Сімферополі і Севастополі.


  В українській столиці фестиваль стартує 19 червня в кінотеатрі «Київ».


  Нагадаємо також, що 28 травня в Києві відкрився другий щорічний фестиваль «Літній сезон культового кіно». У рамках фестивалю в цей четвер, 11 травня, у прокат вийде французька драма «Клас» (інша назва – «Між стін») режисера Лорана Канте, яка завоювала в 2008 році Золоту пальмову гілку на 61-му Каннском кінофестивалі.  Источник: УНИАН
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.