Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Верховна Рада має намір скасувати збір за право проведення кіно- і телезйомок і збільшити ставку рекламного збору вдесятеро


  25 декабря 2008 | Кино / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  24 грудня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні закон «Про місцеві податки та збори». «За» проголосували 235 депутатів. Відповідний законопроект був поданий Кабінетом Міністрів України і зареєстрований 22 грудня 2008 року за №3532.

  Відповідно до законопроекту зі складу місцевих податків і зборів як малоефективний, що не відіграє істотної ролі у формуванні доходів місцевих бюджетів та не покриває витрат на їх адміністрування, вилучається, зокрема, збір за право проведення кіно- і телезйомок.

  Також проект закону передбачає збільшення ставки місцевого рекламного збору вдесятеро. Стаття 9 пропонує встановлювати ставки рекламного збору в розмірі 0,5-5% від бази оподаткування. Відповідно до чинного Декрету Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки і збори» граничний розмір податку з реклами не повинен перевищувати 0,1% вартості одноразової реклами та 0,5% вартості за розміщення реклами на тривалий час.

  Натомість у висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради є зауваження щодо збільшення ставок. «У поданих до проекту документах відсутнє обґрунтування доцільності збільшення в десять разів ставок рекламного збору. Крім того, проектом не визначаються критерії за якими буде застосовуватися відповідна ставка збору до певного виду реклами», – зазначають експерти.

  Також проект закону пропонує застосовувати подвійну ставку оподаткування у разі рекламування алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів, знаків товарів і послуг (товарних знаків), інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, пиво та тютюнові вироби.

  Водночас від сплати збору звільняються послуги з виробництва та розповсюдження інформаційних вивісок, повідомлення інформаційного характеру, що розміщуються всередині будинків або приміщень, рекламні носії, що містять соціальну рекламу, оголошення чи повідомлення про зміну адреси та контактів підприємств, візитні картки юридичних та фізичних осіб.

  У разі прийняття закону в другому читанні він набирає чинності одночасно із набранням чинності закону «Про податок на нерухоме майно (нерухомість), відмінне від земельної ділянки».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.