Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов
 • Выбор подгузников и средств гигиены для взрослых
 • Основные добавки или витамины для беременных
 • Преимущества IT-аутсорсинга
 • Как экономить при покупке школьных принадлежностей

 • На російський серіал «Відлига» поскаржились у прокуратуру за пропаганду куріння


  27 декабря 2013 | Кино / На украинском языке / Россия | Добавил: Olga Kravtsova
  Скарги на стрічку режисера Валерія Тодоровського надіслали в Останкінську міжрайонну прокуратуру та Роскомнагляд.

  Їх ініціатором став Олексій Шабашов – кандидат медичних наук, член координаційної ради по боротьбі з тютюном при Міністерств охорони здоров’я Росії, керівник асоціації «Здорові регіони» і співавтор антитютюнового закону. Його обурило, що герої серіалу постійно курять, а частка жінок-курців у фільмі непропорційно велика, що не відповідає реаліям Радянського Союзу початку 60-х років (події фільму розгортаються у ті часи), де курило лише 7-10% жінок.

  Нагадуємо, нове антитютюнове законодавство Росії забороняє показ сцен куріння у всіх новостворених фільмах за винятком тих випадків, коли така сцена є невід’ємною частиною художнього задуму. Штраф за порушення закону може скласти 20-40 тис. руб. для авторів – посадових осіб, та 100-170 тис. для юридичних осіб.

  Шабашов вимагає проаналізувати кожну сцену куріння у стрічці і вимагати від режисера пояснень, у чому художня цінність кожного кадру з сигаретою.

  «У тютюнових компаній зараз простоюють величезні рекламні бюджети. Якщо закон позбавив – їх можливості рекламувати свої марки сигарет, вони пропагуватимуть куріння як таке», – стверджує Шабашов.

  Також він наполягає на зміні маркування фільму на «18 +».

  З вимогою заборонити показ серіалу виступив і лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський, який у коментарі виданню «РИА Новости» заявив:

  «Чимало сцен серіалу "Відлига"викликають подив: у країні активно ведеться антитютюнова кампанія, а в прайм-тайм на Першому федеральному каналі актори фільму не випускають сигарети з рота».

  Політик переконує, що у ті часи люди настільки багато не курили:

  «Вводити в опис життя 60-х культ сигарет і алкоголю несправедливо не тільки по відношенню до того покоління, але й шкідливо для нинішнього».

  Відомий російський режисер Марк Захаров теж не в захваті від кількості сцен куріння у «Відлизі» - про це він розповів в інтерв’ю «Комсомольской правде»:

  «Зі свого кінематографічного досвіду я знаю: часто буває, що режисер і актор не знають, що робити. Тоді вони закурюють. А буває, покурять-покурять та й вип'ють. Дивишся, і справа сама зрушила з мертвої точки. Але якби я знімав картину про кінематограф, таких сцен уникав би. Або чергував їх зі змістовними епізодами. Інакше виникає відчуття, що творцям картини нічого сказати».

  5 грудня на Першому каналі Росії у комедійній програмі «Вечірній Ургант» вийшла пародія на серіал «Відлига», в якій висміювали надмірну кількість сцен куріння.  Видання «Комсомольская правда» провела опитування читачів, щодо того, про що вони дізналися завдяки серіалу «Відлига». Абсолютна більшість з них – 37% відповіли: «Люди постійно курили».

  На російський серіал «Відлига» поскаржились у прокуратуру за пропаганду куріння


  Нагадуємо, «Відлига» – 12-серійний серіал про життя радянських кінематографістів. Його показ стартував на Першому каналі 2 грудня, завершився – 10 грудня. Він мав стабільно високі рейтинги, а в перші кілька днів показу навіть перевершив середні показники перегляду сералів – взявши 7,1% аудиторії 18+.

  Валерій Тодоровський не виключає, що буде відзнято також другий сезон «Відлиги».

  Источник: mediasapiens
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.